Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az miért van hogy más 1-3. a...

Az miért van hogy más 1-3. a között mindig megkapja a gyedest, gyest. Én mindig csak 5-6. a körül szoktam?!?

Figyelt kérdés
2011. jan. 5. 08:12
 1/6 anonim ***** válasza:
Én is mindig később kapom,9-10-én szokott megjönni. A családi pótlék jön az első héten.
2011. jan. 5. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Végre:) nem vagyok egyedül:)

de tök fura mindig azt olvasom hogy itt már mindenki megkapja tök hamar..na én meg még ma se kaptam semmit

2011. jan. 5. 08:23
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
A gyedet és a gyest nem ugyanonnan kapjuk. A gyedet meg ha munkáltató utalja, akkor ugyanakkor jön, mint a többieknek a fizetés, ezért nagy eltérések is lehetnek.
2011. jan. 5. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom miért van, de szerintem teljesen mindegy is. Annak is 1 hónap telik el a két kifizetés között aki 1-én kapja, meg annak is aki később. Ugyanannyi napra kell beosztani a pénzt mindenkinek, egyik sem jár jobban.
2011. jan. 5. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én is minden hónap 6.án kapok Gyedet, a családipótlékot kapom meg 2- 3-án.
2011. jan. 5. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Ha folyószámlára kéred a pénzt, akkor 3 nappal hamarabb kapod meg. Én már hétfőn megkaptam a családi pótlékot a számlámra, a postán csak pénteken viszik. Ez azért van, mert még az utalt összeget felküldik Pestre, ott utalványt csinálnak belőle, azt leküldik a postára, és így kapod meg. Javaslom a folyószámlát.
2011. jan. 5. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!