Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért károsítja jobban a...

Miért károsítja jobban a cumisüveg a fogakat? Ugyanannyit érintkezik a fogával a folyadék akkor is, ha pohárból itatom, tegnap "megmértem".

Figyelt kérdés
Jobban örülök, ha pohárból iszik, csak kiváncsiságból kérdezem.
2009. jan. 28. 14:35
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
sztem csak akkor rontja fogakat ha cukros vmi van benne s azzal tartósan érintkezik fog, ha elkezdi cumit rágni meg egész nap a szájában van...
2009. jan. 28. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
igen,az a baj,hogy a cumit szopogatják a babók,sokan alvás előtt adnak neki benne cukros teát,és ha azon alszik el,akkor jobban károsítja,mintha inna pohárból és annyi
2009. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Köszi!

Akkor tulajdonképpen ha csak tényleg iszik a cumisüvegből és nem cuminak használja, akkor tök mindegy, hogy pohár vagy cumisüveg a fogak szempontjából?

2009. jan. 28. 15:06
 4/6 anonim ***** válasza:
100%
Így igaz.Az én babám csak cumisüvegezik,de soha nem adom neki oda,csak ha szomjas,akkor is cukormentes teát iszik.8 hós,2 foga van,vettem fogtörlő kendőt,este át szoktam törölni az ínyét,fogát vacsi után(240 ml tejpépet iszik üvegből)2 gyerekes anyuka
2009. jan. 28. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
milyen teát iszik a babád?
2009. jan. 28. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
hipp alma-édeskömény, nem cukrozott, de almás, tehát fruktóz az biztos van benne.
2009. jan. 29. 11:32

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!