Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adhatok 13 hós lányomnak...

Adhatok 13 hós lányomnak macikávét, és ha adhatok, mennyit adhatok neki belőle 1 nap?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 10:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Adhatsz neki. Én úgy csináltam hogy vagy az esti vagy a reggeli tejébe tettem, nekem nap közben amúgy sem igényli.
2011. jan. 4. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%
minek neki macikávé????????
2011. jan. 4. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nyugodtan adhatsz, hiszen nincs benne valódi kávé, csupán cikória. Ez nem tartalmaz koffeint, egy gyógynövény megszárított, megpörkölt gyökeréből van. Az enyémek nem szeretik, így nem is kapnak. De pl. reggeli mellé finom tejalapú ital.
2011. jan. 4. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
A fiam imádja:-D Kb ennyi volt amikor először adtam neki, mert a tejet magába nem szerette(szereti), a kakaót nem issza meg, így maradt a macikávé:-D Én inkát vettem(cikória kávé csak cukor nélkül van)abból egy teáskanált teszek 60ml vízhez és teáskanál cukor végül tej(1-1,5dl).
2011. jan. 4. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!