Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10,5 hónapós babám folyton...

10,5 hónapós babám folyton azért sir h fogjam a kezét h Ő tudjon lépegetni. Mit csináljak vele, én ugy tudom h nem szabad vezetgetni?

Figyelt kérdés
2011. jan. 4. 08:12
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%
Ha ő akarja, az más tészta. Ha nem te erőlteted, akkor nincs gond, megérett rá, és téged használ járássegítőnek. Esetleg szerezz be egy járássegítőt. Innen már akkor nincs messze az önálló járás. :)
2011. jan. 4. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
38%

Ne vezetgesd.

A hisztit meg már most tanuld meg figyelmen kivül hagyni, különben nehéz gyerekkora lesz...

2011. jan. 4. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

8:24!

csak 10 hónapos! Van neked gyereked?


Kérdező:

nyugodtan vezetgesd, ha igényli! Nem fog soká tartani, 1-2 hét és rájön a technikájára és után már egyedül is menni fog, nem is fogja hagyni, hogy vezesd.

2011. jan. 4. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Ha magatol megtesz par lepest akkor nyugodtan vezetgetheted.En is vezetgettem az enyemet,mert bar tudott menni egy picit,igy biztonsagban erezte magat,nem esett el olyan surun.

Ugy nem szabad vezetgetni hogy felallitotd,de gondolom butorok mellett lepeget mar?.

2011. jan. 4. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

Kedves Yzma, örülök, hogy megszólitottál, igen, van egy ötéves, meg egy kétéves, meg még egy kétéves. Tehát összesen három. Nem vezetgettem őket, mégis gyönyörűen járnak. Vannak még csodák, ugye???

Neked hány gyereked van?

2011. jan. 4. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
Igen a butorok mellet lépeget és ha fogom a kezét szinte már szaladna...
2011. jan. 4. 08:48
 7/11 anonim ***** válasza:
100%
Tényleg próbálj meg szerezni egy olcsóbb járássegítőt. Nekünk vateráról van egy kisautónk, amire rá is tud ülni, tologatni is tudja, az ülőke alatt van egy tároló rekesz. 1000 Ft-ért vettük. :)
2011. jan. 4. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
100%

4.vagyok.akkor nyugodtan vezetgesd,semmi baja nem lesz mert gondolom attol felsz hogy artasz neki,nyugi nem fogsz.

A sajat sulyat mar megtartja csak meg nem mer elindulni egyedul,ha raersz segits neki.

2011. jan. 4. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Én egy kezét fogom, attól szerintem nem lesz semmi baja, bár az enyémet inkább csak 'elvezetem' így olyan helyekről, ahol nem jó, ha ott van (pl: fürdő, miközben a párom zuhanyzik, stb)
2011. jan. 4. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
44%

Szia kedves 8:24, 46:

Örülök a kérdésednek: igen nekem is 3 van :-)

2011. jan. 4. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!