Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » SOS! Ajánlanátok valamit?...

SOS! Ajánlanátok valamit? Tápszer kérdés.

Figyelt kérdés

A babám 9 hónapos múlt. Reggel és este BEBA HA 2-es tápszert evett. Azonban napok óta csak ilyen 50 ml-ket eszik. Nemrég feltettem egy kérdést, hogy esetleg egy pici Nesquik kakao mehet e? Na az se jött be.

Ajánlanátok valamit?

Vegyek ízesített tápszert, vagy a Ha-s után esetleg a sima nem Ha-sat is szívesen enné?

Melyik a legfinomabb?

Mit tegyek? A tejet nehogy ajánljátok, mert azt nem adok neki. Allergiások is vannak a családban ezért is kapott eddig is Ha-sat. Mondjuk szerencsére a túró, joghurt nem ütötte ki.

Tanácsaitokat előre is köszönöm.


2011. jan. 4. 07:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nem tudom, HA-s tápiból létezik-e ízesített. Először próbálkozz szerintem egy simával. Valószínűleg már hozzátáplálsz, ismeri a gyümölcsök és zöldségek ízét, persze, hogy nem komálja a keserű HA-s tápszert. :)

Vegyél sima Beba tápszert (most már talán csak Pro változatot kapsz, mi még Aktívként vettük, akkor így hívták), az biztosan jobban fog neki ízleni, nagyon finom édeskés, abba még kakaót sem kell majd tenned.

2011. jan. 4. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Szia bebában van banános az én gyerkőcőm imádja igaz nem ha-s a tápi.Próbáld meg...én nem próbáltam még a kakaót de sokaknak bevált hogy azt raknak bele habár este nem adnám.

És ha pl folyékony tejpépet adnál neki?Van kekszes gyümis stb..És tejpép vacsira?Azok finomak...Régen még volt vaniliás tápi de az eltünk azt hiszem az is beba volt de nem biztos...

2011. jan. 4. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

nem lehet hogy egyébként már jól lakik más egyébbel,pl.zöldséggel gyümölccsel és azért nem kéri annyira a tejet?!

Nálunk ez van:-)

2011. jan. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!

Második válaszolótól kérdezhetnék?

Nem is tudtam, hogy van Bebából banános. Gyógyszertárban lehet venni? Nem fogja meg a babád hasát.

Egyébként nem hiszem, hogy a jóllakottság lenne a probléma.

Normál esetben eddig így nézett ki egy napunk:

(ja és nehogy lustának gondoljatok.........minden erőfeszítésem ellenére sem eszi a főztöm)

- 7:00 180 ml tápszer

- 10:00 egy üveges gyümölcsös bébikaja

- 13:00 egy üveges főzelék

- 17:00 sinlacos gyümölcs

- 20:00 210 ml tápszer

Sajnos a tejpépeket egyáltalán nem eszi, többfélét is kipróbáltunk.

2011. jan. 4. 09:18
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia nem fogja meg a babám hasát dm ben tescoban auchanban van itt gyógyszertárban nállunk 10 ker rendelésre hoznak de igy drágább én a dm ben veszem vagy a párom hozza valamelyik áruházból...
2011. jan. 4. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!