Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4,5 hónapos babám két napja...

4,5 hónapos babám két napja gyakran dörgöli az egyik fülét. Ilyenkor este veszem észre. Fájhat neki? Honnan tudom ha tényleg fáj?

Figyelt kérdés
Tiszta neki megnéztem.
2011. jan. 3. 20:30
 1/8 anonim ***** válasza:
Inkább álmos lehet.
2011. jan. 3. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Elfáradt, álmos. Picit hamarabb nem tudod lerakni?
2011. jan. 3. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Fáradt.


Ha fáj neki, akkor sűrűn odakap, és sír. Ha megnyomod a füle tövét és odakap, vagy felsír, akkor fáj.

Plusz ha hőemelkedett, lázas, akkor a füle is lehet a ludas.


De szerintem csak álmos, fáradt, az én lassan 3évesem is a fülét babrálja ha álmos.

2011. jan. 3. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Sajnos hamarabb nem nagyon alszik el. Nem sír ha odanyúl csak dörgöli de akkor biztos csak azért mert álmos.
2011. jan. 3. 21:07
 5/8 anonim ***** válasza:

Az is lehet, hogy ez is csak a testének való felfedezése. Nekünk is csinálta a kisfiúnk és a mai napig is csinálja.

Azt is szokták mondani, hogy a fogzás kisugározhat a fülbe és hogy azért is piszkálhatják.

De én inkább azt mondom, hogy csak fedezi fel a testét, mert nekünk néha még húzogatja is játékból.

2011. jan. 3. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jön a foga.
2011. jan. 3. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam akkor csinálja ezt ha álmos:) 10 hós, egész kicsi korától kezdve csinálja ezt.
2011. jan. 3. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Szia, valószínű álmos, csak itt megjegyzem hogy nekem felnőtt létemre most volt középfül gyulladásom és kezdetben nem fájt, csak olyan volt mintha víz ment volna bele. Hogy tudj mérlegelni leírom neked:

Utána a gyerekek is betegek lettek, de szerencsére doki amikor látta hogy erezett a dobhártyájuk, irt fülcseppet és nem lett gond. A gyerekeknél nagyon hamar kialakul a rövidebb járatok miatt, és sírással jelzik, általában párnapos nátha után-ezt mondták nekünk.

2011. jan. 3. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!