Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit tegyek, hogy a babám...

Mit tegyek, hogy a babám hamarabb visszaaludjon az esti szopizás után?

Figyelt kérdés
2-szer kelünk fel este, az első után mindig rögtön visszaalszik, a második után viszont nem tud, ezért magam mellé fektetem, de így is legalább fél óra.
2011. jan. 3. 19:07
 1/1 Nigra ***** válasza:

Az én babám mondjuk tápszeres, de én olyan jól megoldottam, hogy 6hetes kora óta nem kelt fel enni éjszaka (most egy éves). Én eleve fokozatosan kevesebbet adtam neki. Itt kérdés nálad, hogy mennyi idős és hány kg. Egy baba ha eléri az 5kg-t utána már nem nagyon van szüksége éjszakai táplálásra (kivéve persze ha koraszülött vagy valamilyen betegsége van). Ha már nagyobb, akkor megpróbálhatod az éjszakai etetéseket cumisüvegből megoldani, fokozatosan egyre kevesebbet. Ha pelust kell cserélni azt lehetőleg evés előtt tedd, mert a peluscsere felébreszti. Persze ha etetés közben kakil be az kivédhetetlen. Miután evett és a pelus is tiszta, tedd be az ágyába olyan helyzetbe ahogy el szokott aludni, nem árt ha nincs teljesen sötét és néma csend se. Én ezt a módszert vezettem be, nálunk tökéletesen működik. A lány ha este 6kor rakom le akkor reggel 6kor kel, ha 7kor akkor 7kor. Ha valami kérdés még van, vagy csak szeretnél beszélgetni írj nyugodtan privit, vagy itt az msn címem: aghato3@msn.com


üdv: Nigra

2011. jan. 4. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!