Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen játékokkal játszik...

Milyen játékokkal játszik 14-15 hónapos kisfiatok?

Figyelt kérdés
2011. jan. 3. 15:02
 1/4 anonim ***** válasza:
Epito kockakkal,autokkal,babakonyveket nezeget stb.
2011. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

15 hónapos múlt a kisfiam. Most éppen autómániás korszakát éli. Egyfolytában tologatja, eldugdossa, pakolgatja mindenfelé az autóit.

Ezen kívül kaptam egy olajsütőt, és annak a dobozába bújik be, belefekszik, magára húzza az "ajtaját". Kapott egy Thomas mozdonyos játszósátrat, abba is gyakran bemászik, meg az etetőszéke alá is. Most ez a bújócskázás a másik sláger.

De kapott kölcsönbe egy zenélő golyópályát, azzal is szórakozik (bánatunkra, mert nagyon hangos), úgyhogy időnként kikapcsoljuk hátul. Ő nyomogatja az elindító gombot, és bosszankodva mondja: NEM MED. :)))

Elég gyakran a kezébe kerülnek a kemény lapos könyvei is, azokat nézegeti, de csak pár percig, aztán megy tovább. Szereti a fa formaberakót is, ügyesen beteszi egyedül a helyére az állatokat, a fa táblán lévő rajzok szerint.

2011. jan. 3. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mászóalagutas sátrában bújócskázik, és mindenhol máshol, imád könyvet nézegetni velünk (én "mesélek" ő pedig mutogat a képen), ki-be kapcsolja a tévét (távirányítóval és anélkül (ezért gyakran van áramtalanítva:), táncol (rugóláb, billegés, headbang már jól megy), formabedobózik, de a zöld színűekre pikkel, tornyot épít, mutogat a lakásban (én pedig sorolom h mi micsoda, vagy fordítva, én sorolom, ő pedig megmutatja), főz, hablatyol, ilyesmi.
2011. jan. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Eddig az autói voltak a top lista élén, most ezeket felváltotta a legkülönfélébb tárgyak cipelése A-ból B-be. Leginkább azt szereti csinálni, mint mi, másol. Pl.pakol, szivaccsal törölget, pucolja a kispuskáját (apa szokta a nagyot, ő pedig a saját kicsit), konyhaszekrényben edényeket pakol, "húst klopfol", keverget, seper. Nagy kedvenc a porszívó és a ruhaszárogató (ezen "tornázik", leszedegeti a csipeszeket). Szeret könyveket, újságokat nézegetni, s ami bármikor, bármennyiszer jöhet, az a mondóka.

15 hónapos a kisfiam

2011. jan. 3. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!