Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 3 hetes babát lehet kispárnán...

3 hetes babát lehet kispárnán altatni?

Figyelt kérdés
Úgy értem, hogy az egész testével a kispárnán van. Valamelyik este szoptatás után így aludt el és azzal együtt tettem be a kiságyba. Fel sem kelt több óráig, olyan jól aludt. Árthat ez a gerincének?
2011. jan. 3. 14:00
 1/7 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy árt főleg ha nem zavarta mert nem kelt fel hogy kényelmetlen.
2011. jan. 3. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem sem árt.

Egyébként nyugodtan lehetsz bátrabb, ilyen pici babát (és ha szerencséd van, nagyobbat is) még úgy pakolsz alvás közben, ahogy akarsz.

Ha nincs semmilyen pocibaja (puki/böfi), akkor nem fog felébredni akkor sem, ha leveszed a párnáról, és úgy helyezed át.

2 gyerekes anyuka

2011. jan. 3. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Éppen ez a baj, hogy napokkal ezelőtt elkezdett fájni a hasa és alig tudtam már valahogy elaltatni szopizás után.
2011. jan. 3. 14:07
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Ha figyeled folyamatosan akkor nem. de vigyázz ne hogy feje bele tömödjön a párnába, vagy bárhogyan úgy guruljon hogy az orra szája eltömödjön. A másik pedig éjszakára ne hagyd hason. Vagy is ha biztonságosnak érzed és könnyen kap levegöt akkor hagyhatod. csak arra vigyázz hogy ez csak pár hétig müködik aztán kinövi, majd lehet szenvedsz vele mert nem tud elaludni kispárna nélkül.
2011. jan. 3. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Más kultúrákban így altatják a babákat, szóval teljesen normális:) Csak arra vigyázz, hogy ne legyen túl puha a párna inkább szivacs keménységű, nehogy megfulladjon!!!!
2011. jan. 3. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Nekem is ezen aludtak a gyerkőcök. A legkisebb most fél éves és ő is. Csak a vánkos mérete változott. Picike, kicsi, nagy és most meg már az ő takaróját hajtom félbe és azon alszik. :-) Utóbbi már azért jobb ennyi idősen mert ő már forog, és a nagy vánkoson besüppedt és nem tudott megfordulni és az orrát is eltakarhatta a vánkos.

Nyugodtan altasd igy! :-)

2011. jan. 3. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az en kisfiam is parnan alszik, most 16 hetes, remelem, hogy nem lesz baja belole, de ugy szereti, nem akarom elvenni tole!!
2011. jan. 3. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!