Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » FONTOS! 1 éves lányomnak már...

FONTOS! 1 éves lányomnak már másodszor van hörghurutja. Többi lennt!?

Figyelt kérdés

A doktornő azt mondta el kell vinni kivizsgáltatni mert lehet aszmás.

De senki nincs a családban akinek lenne.

Szerintetek lehet az? A hörghurut lehet ennek a jele?

Annyira el vagyok keseredve most is a lázkúpon kívűl 4 fajta gyógyszert kapott és olyan csúnyán sipol a tüdeje, de csak most hogy beteg amúgy nem szokott


2011. jan. 3. 11:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnos most én is ettől parázok.2* volt a kisfiamnak hörghurutja, de most megint kezdi a kis tüdeje.De nálunk sajnos van asztmás, unokaöcsém.

Nagyon remélem hogy nem lesz belőle az.

Majd írj, kérlek ha kiderül!

Jobbulást!

2011. jan. 3. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi szépen nektek is!
2011. jan. 3. 12:11
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Az én 14 hós kisfiamnak is kétszer volt már ősz óta, utoljára egy jó kis mandulagyulladással együtt :(((

Sajnos mindkétszer kapott antibiotikumot, aminek nagyon nem örültem, de sajnos muszáj.

Amúgy ő tejallergiás, amiatt is lehet.

Nekünk a Bronchipret nevű gyógynövénykészítmény nagyon bevált, ez kifejezetten hörghurutra van. Bár az van ráírva, hogy 4 éves kortól adható, de a dokink is nyugodt szívvel ajánlotta és a homeopátiás tanácsadó vonalon is ezt ajánlották, mert szerintük a németek nagyon nagy ráhagyással dolgoznak.

Kérdezd meg a dokitokat róla, mert tényleg nagyon hatásos és ez legalább nem gyógyszer, csak gyógynövény!

2011. jan. 3. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia,


Nekem a fiam először 5hónaposan hörgő-gyulladást kapott(ennek lehet szövődménye az asztma), idén október végére egymás után benyalt két vírust egy hörgő-hurut és egy vagy vagy alapon hörgő hurut-gyulladás tüdőgyulladás, és habnak decemberre hörgőgyulladás. Ez egy ilyen évünk. És érdekes csak a hörgőgyulladás alkalmával jegyezte meg az orvos, hogy ennek lehet következménye az asztma. A babáknál azért gyakori ez a betegség csoport, mert a szűkek a tüdőben lévő hörgők izéje...

[link]

És kinövik. Amit tehetsz, hogy jobban legyen, amikor meggyógyult, vagy már csak kicsit taknyos, akkor sóbarlang, sok sok sok szellőztetés, dohányosok páros lábbal kirúgása a lakásból(nálunk megy a harc apával:(:S)


Nálunk a téli szezon gyógyszere a spiropent(hörgőtágító) ahogy érzékelem, hogy nehezen lélegzik 5ml*3naponta, szinupret(nyákoldó), rektoderm kúp(ha nagyon nagy a gáz, és sos kell valami és dokiig "nemélitúl" a kicsi, ezt max 3napig lehet adni naponta egyszer) illetve doki által írt antibiotikum(ce valami) illetve ha kórház bronchitis miatt akkor ott kap inhalálást.

Ez a betegségkupac csak akkor okoz később gondot, ha nem kezeled/ik.

Nyugi


[link]

[link]

2011. jan. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Nekünk is ugyanezeket írták fel, a spiroprent helyett most mást kapott, egy pipát mert a múltkor Augusztusban mikor volt utoljára akkor azt nem bírta nem aludta tőle.

Köszi a válaszokat.

2011. jan. 3. 18:26

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!