Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Előfordul, hogy kiabálsz a...

Előfordul, hogy kiabálsz a babád előtt te vagy a párod, illetve rákiabáltál már a babádra?

Figyelt kérdés
2011. jan. 2. 17:06
 1/7 anonim ***** válasza:
igen,sajnos már rákiabáltam a fiacskámra is,persze,hirtelen felindulatbol,pl,mikor 1 honapig 1 éjszaka se aludtunk,vagyha rosszat csinált,stb.persze utánna megbánom,és mindig bocsit kérek töle.
2011. jan. 2. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
51%
Természetesen,ha nagyon hisztis vagy szófogadatlan volt. De bocsánatot soha nem kértem tőle,mert akkor nem venne komolyan.
2011. jan. 2. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Sajnos igen. En ugy lettem nevelve, hogy mindig orditoztak velem, és sajnos, ugy érzem rajtam most kezd kiütni. Mostanában, már a férjemmel is sokat kiabálok sajnos, meg a baba elött is, rá viszont csak 3x kaabáltam rá, mikor már végképp nem birtam a visitását. Szégyellem magam, és az ujjévi fogadalomban az elsök között van, hogy leszokjak erröl, meg a csunya beszédröl. A két nap elfogadhatoan teljesitettem. :) Remélem csak jobb lesz a helyzet.
2011. jan. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Igen, most minek játszam meg magam. Megérti, hogy elszakad nálunk is a cérna és kiabálunk egymással. Neki sincs mindig jókedve, nekem se. Van rosszabb napjaink, amikor türelmetlenek vagyunk.

A kicsi 2 éves már látja rajtam, ha megy fel a pumpa, odajön a két kis kezébe fogja az arcom és annyit mond (egy bizonyos hangsúllyal) "Anya".

Én nem látok ebben semmi furcsát. Nem játszom meg magam előttük, nem csinálok úgy, mintha mindig heppí, vidám család lennénk.

2011. jan. 2. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
persze,aki nem az hazudik.én nem hiszem,hogy van olyan türelmes ember,aki mondjuk százszor elmondja hogy nem szabad,mondjuk valami veszélyes dologra,és a gyerek csak csinálja,és még 101-edjére is csak normál hangon mondja.ki van zárva.
2011. jan. 2. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

hál'istennek még pici a fiam és nem nagyon csinál semmi olyan amivel feldühítene! 7hónapos=) de ha már mérges vagyok mert nem alszik akkor mindig mondogatom magamban h nem direkt csinálja!

a párommal persze hogy "üvöltök" ha már 60adszor szólok neki h nem a sáros bakanccsal másszuk össze a szőnyegpadlós lakást stb...

a pici előtt próbáljuk magunkat moderálni, nem sok sikerrel=(

2011. jan. 2. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
ordítottam már vele mint a fába szorult féreg: erre kiröhögött!!! azóta se vesz komolyan. Totál ki vagyok az éjszakai másfél órás kelésektől, és el-el szakad a cérna.
2011. jan. 3. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!