Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1 éves lányom miért kel fel...

1 éves lányom miért kel fel éjszaka játszani?

Figyelt kérdés

Mostmár 1,5 héten belűl a 3. alkalom volt tegnap éjjel hogy az éjszaka közepén felébred, semmi baja azon kívűl hogy játszani akar. Nyomkodja a tanulókutyusát beszélget,stb. persze csak akkor ha bennt vagyok a szobába, ha kimegyek üvölt ha berakom az ágyába üvölt. Játszik egy-két órát és visszaalszik.

Miért csinál ilyet? Talán összekeveri a napszakokat? Eddig nem volt ilyen, végigalussza az éjszakát 6 hónapos kora óta.


2010. dec. 30. 14:08
 1/3 anonim ***** válasza:

22 hónapos a kislányom.Velünk is előfordult elég sokszor.De már nem.Nem tartott sokáig.Relatív mondjuk 10-15x csinálta.

Én próbáltam

-kevesebbet altatni nappal

-vagy kicsit később lefektetni

-jobban kifárasztani napközben

-kicsit tartalmasabb vacsorát adni neki langyos tejjel

ami kicsit jobban elnyomja a pocakját éjszakára.

De később magától elmúlt ez az időszak.

Sajnos nagyjából csak ez az ötletem van.

sok sikert.

2010. dec. 30. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ugyanezt csinálja a fiam hetente egy alkalommal. Én hiába fárasztom, amúgy is keveset alszik nappal. Van, hogy felébred éjfélkor, három körül alszik el, de már hatkor fenn van. Mondjuk most már ritkábbak ezek az esetek, de már 4 hónapja csinálja, remélem már vége lesz lassan.:) 15 hónapos lesz
2010. dec. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat nektek is sok sikert
2010. dec. 30. 17:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!