Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más is van igy? Olyan fáradt...

Más is van igy? Olyan fáradt vagyok, totál kivagyok mar, néha mar a fiammal se nincs erom játszani (15hos). Éjszaka roszul alszik, nappal pedig 1x alszik 1orat. Akkor meg rohanok mindent csinalni. Hogy birjatok?

Figyelt kérdés
Szedtek vmit hogy ne érezzétek magatokat hullanak?
2009. okt. 28. 17:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Magne B6. kicsit segít.
2009. okt. 28. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Segítséget kell kérni. Rá kell hagyni valakire hetente pár órára. Nem borulhatsz ki!
2009. okt. 28. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
45%
Nem biztos, hogy a gyerektől, lehet, hogy vérszegény vagy.
2009. okt. 28. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Zöldárpa kapszula is jó, DM-ben, Rossmann-ban kapni. DE! Ki kéne deríteni, hogy vajon miért nem alszik jól a kisfiad! Valahogy abban kéne segíteni neki, hogy éjszaka aludja ki magát! És igen, kérj segítséget a családtól! Ezt hosszútávon nem lehet csinálni.
2009. okt. 28. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Én is kivagyok, főleg lelkileg, a kislányom 18 hós, éjjel egyszer vagy kétszer ébred, szopik, nappal kétszer egy órát alszik, de ha akkor mozgok felébred, így akkor netezek, vagy olvasok, de halál unalom az életem
2009. okt. 28. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Az én lányom is 15 hós, és egy örökmozgó.Ő is 1 órát alszik napközben, ritkán másfél órát.

Este 9től reggel 7ig alszik, akkor áthozom közénk, szopizik egyet és alszik még 9ig.

Én szedek Magne B6-t és multivitamint, és a nagyszülők is segítenek.

Szerintem kérj segítséget , mert segítség nálkül én is nehezen bírnám.

2009. okt. 28. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Amikor alszik akkor feküdj le te is és aludj vele.Nálunk megoldás volt a napközbeni együtt alvás a hálóban.Volt,hogy felébredt,látta,hogy ott vagyok és szépen aludt tovább.Nem vagy véletlenül terhes?Én akkor voltam ennyire kimerült.
2009. okt. 28. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszi az eggyutérzést.Kiprobalom a B-vitamint is.Lelkileg meg fizikailag vagyok ki énis.3honapja tart.Fiamnak nem volt foga 11hos koraig akkor kijott 2 aztan semmi.És most 2het alatt kijott 4,rémálom volt.Mire vége lett volna náthás lett ami 2hete tart orrfolyas most meg az éjszakai kohogés.Kivagyunk.
2009. okt. 28. 20:20
 9/10 A kérdező kommentje:
Jajj ne is emlitsd :D Nem valoszinu.A sok nemalvas lesz szerintem.Remélem valtozik valami még ki nem nyulok.
2009. okt. 28. 20:21
 10/10 anonim ***** válasza:
Én kislányom is 15 hónapos, s napközben szintén csak 1 órát alszik maximum. Ráadásul mi Belgiumban élünk, ahol nincsen semmi segitségem. Férjem estig dolgozik, mire hazaér, kislányom már alszik. Egész nap egyedül vagyok, rám marad a háztartás, gyereknevelés, és este persze legyek apucinak megértő társ, szerető..kivagyok nyúlva teljesen. Hulla vagyok. Döntöm magamba a kávét.. :-) De ami segiteni szokott, hogy amikor elalszik a kisbabám, én is lefekszem aludni. 1 óra rengeteget számit. Eddig ilyenkor csináltam a házimunkákat, de estére totát zombi lettem. Hagyd a fenébe a háztartást. Nem dől össze a világ, ha majd később, esetleg másnap csinálod meg.. A másik pedig, hogy legytek sokat a friss levegőn. És én szedek béres cseppet is. Van amikor már lefekszem 21h-kor aludni..néha a férjem kibirja nélkülem is :-) szóval fel a fejjel, majd csak átvészeljük ezt a nehéz időszakot valahogy.
2009. okt. 28. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!