Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Teli babatokat hany hetesen...

Teli babatokat hany hetesen vittetek eloszor babakocsival setalni es mennyi idore?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Talán mikor már egy hete voltunk otthon, elsőre inkább csak kivittem az udvarra kb15 percre, és fokozatosan szoktattam hozzá.
2010. dec. 30. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%

Decemberi a kisebbik, és születése után másfél héttel már sétáltunk. Nem volt mit tennem, mert a nagyobbal menni kellett...Első útunk 1 óra volt.

Amúgy vasárnap született és szombaton már a teraszra is kitetttem, hogy szokja a levegőt, az 10 perc volt.

Semmi baja nem lett.

2010. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
A kislanyom tegnap volt ket hetes, mar kint levegozunk.Ma mar 20 percet voltunk kinn, mert az ido is engedte, gyonyoruen sutott a nap es +2 fok volt.Ugy tervezem, hogy amikor betolti a 3 hetet es ha az ido is engedi, akkor kezdunk babakocsival setalni, hosszabb ideig.
2010. dec. 30. 14:18
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

Januári a babám, kb 2 hetesen vittem le először. Úgy csináltam, hogy amikor már 20 percre levegőzött, másnap már fél órára úgy ítéltem, hogy megéri nekem is felöltözni, és akkor már lementünk.

Szóval először fél órát.

2010. dec. 30. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!