Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ha megszultok mennyi idore ra...

Ha megszultok mennyi idore ra viszitek ki a babatokat setalni/babakocsival/legyen az telen vagy nyaron es mennyi ideig vagytok kint?

Figyelt kérdés
Ha telen szulok masmilyen babakocsit kell vennem mintha nyaron szulnek,melegebbet,vedetebbet.Es az jo lesz nyaron is vagy ujjat kell vennem?
2009. jún. 10. 11:18
 1/4 anonim ***** válasza:
Mikor megszülsz kb 1-2 hét és 10 percekre kiviheted nyugodtan a fiam február végi baba és 2 hetesen már kivittem kézben bebugyolálva levegőzni kb 3 hetesen már sétáltunk:-))a lányommal júli végére vagyok kiírva 2 hetesen tuti az utcán leszünk:-))Jó zsákutcában nyugis tiszta a levegő:-)
2009. jún. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Jónak jó lesz az a babakocsi, csak nyilván nem használod a lábzsákot. Nekem már 1,5 hetesen mondta a védőnő, hogy vigyem ki nyugodtan, pedig akkor már november volt. Először csak 15-20 percre vittem ki, aztán egyre hosszabb időre. Nagyon jókat aludt a friss levegőn. Talán azért fogsz mégis másik babakocsit is venni, mert az újszülötteknek való babakocsik rendszerint lapra csukhatók és nagyon nagyok, nehezek. Az tuti, hogy egy buszra egyedül fel nem teszed gyerekestől. Az emberek meg vagy segítenek vagy nem. Egy kisebb esernyőre csukható sportkocsival sokkal könnyebb tömegközlekedni például, persze ezt akkortól lehet csak, ha már nagyobb a baba.
2009. jún. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Mindegy milyen a babakocsi, a babát öltöztesd fel jól télen :)

Nekem decemberi babám van, 1 hetesen már levegőztettem, először az erkélyen 5 perc, 10 perc stb.. Minden nap egyre többet. 2 és fél hetesen már fél órát - 40 percet is sétáltunk az utcán.

A babakocsin a lábzsák, benne a mózes, benne a baba overállban.

Most ilyen melegben minden sallangot leszedtem a babakocsiról, így tök jól szellőzik.

Új babakocsi majd akkor kell, ha már járni tud a baba, akkor felesleges nagy "hintóval" közlekedni. (Az én babakocsim vagy 16 kiló)

Szia!

2009. jún. 10. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem már az első otthon töltött napon ki lehet vinni a babát,nem a vitrinbe kell tartani,legyen akár tél,vagy akár nyár!!!!

35hetes km

2009. jún. 10. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!