Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ihat kamillateát ha fáj a...

Ihat kamillateát ha fáj a hasa, nehezen megy a kakilás?

Figyelt kérdés
2010. dec. 30. 00:17
 1/7 anonim ***** válasza:
Kicsoda?
2010. dec. 30. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
72%

Kedves elso!!

Baba temakorben gondolom a kisbabajara gondol a kerdezo, bar lehet, hogy ez csak nekem ilyen egyertelmu.

Kedves Kerdezo!

Par kiskanallal adhatsz neki citrom, mez es cukor nelkul, esetleg barnacukrot rakhatsz bele, ha mar kapott masban is.

2010. dec. 30. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
nem tul erőset igen én még édeskömény teát is szoktam adni.nálunk bevált.
2010. dec. 30. 01:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk a védőnő azt mondta, hogy a kamillából ne túl sokat itassak a babámmal, mert megfogja a székletet.
2010. dec. 30. 07:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Kedves Második! Talán nehezére esett kiírnia? És az sem mindegy, hogy mennyi idős a "baba". Egy hetes? Öt hónpos? Egyébként igen, itathat vele kamillateát, de a mennyiség nem mindegy. Más mennyiséget iszik egy pár hetes, illetve egy pár hónapos baba. Erről ennyit.
2010. dec. 30. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ihat, a cukros kamilla tea segíti a székletet, viszont folyamatosan nem szabad adni, mert hosszú távon szárítja a beleket, és pont az ellenkező hatást váltja ki. Csak 3-4 naponta adj neki.
2010. dec. 30. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Nem szeretem az ilyen vitakat, de kedves elso!

A kamilla adhato ujszulott korban es teljesen mindegy, mennyi idos a baba, par kiskanalnal tobb nem kell neki. A kamilla gyogynoveny, a kamilla tea gyogyhatasu keszitmeny, kisgyerekkorig gyogyszer, ezen okbol kifolyolag nem lehet literszamra adni a gyereknek.

2010. dec. 30. 12:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!