Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy van ez? Ket alvasbol...

Hogy van ez? Ket alvasbol lesz egy?

Figyelt kérdés

amikor a gyerek atall a ket alvasrol egyre akkor a ket alvasidot egybevonja?

az en lanyom 2*alszik 45max 1orat,2naponta kihagyja a delelotti szunyat,de attol a delutani alvasideje nem valtozott,tegnap is egesz nap 45percet aludt(meg nincs 11honapos)

lehet hogyha tenyleg atall akkor alszik majd 2orat is egyben(dejo lenne)?


2010. dec. 29. 15:10
 1/4 anonim ***** válasza:

nem, azért áll át egy alvásra mert már nincs szüksége annyi alvásra.

lehet a babádnak már egy ideje csak 1et kéne aludnia, én babám se volt még 10 hónapos mikor átállt az egy alvásra, azóta 1,5 órát alszik délután, előtte 2*1,5 órát aludt

2010. dec. 29. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
pontosan nem igényli a 2 alvást. Kisfiam 13 hónapos korától állt át az 1x-i alvásra. Először délelőtt aludt el 10-11 fele 2-3 órát aludt. De este 8-kor már aludt. Utána szépen délutánra tolódott az alvás, de megmaradt a 2-3 óra.
2010. dec. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat,akkor nem remenykedek a 2ora egybealvasrol.

1*45perc meg nagyon keves egy 11hosnak...szerintem.

2010. dec. 30. 08:26
 4/4 anonim ***** válasza:

Az én kisfiam 10 hónapos koráig 2x2 órát aludt, utána 1x2-3 órát, tehát nem adódott össze teljesen.

Próbáld kitolni a délelőtti alvást minden nap egy kicsivel és persze az evést is azokhoz kell igazítani.

Az elején biztosan nehéz lesz összehangolni, de pár nap alatt át tudnak állni.

A nagyfiam is nagyon keveset aludt, amíg 2x tette, aztán mikor beállt az 1-re, akkor akár 3,5 órát is!

2010. dec. 30. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!