Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja szörcsög a kislányom...

Pár napja szörcsög a kislányom. Mit ajánlanátok? Szívom az orrát, sterimart használok előtte, cebiont már hónapok óta kap.

Figyelt kérdés

Mára jött ki a 6. foga, plusz még jönnek a szemfogai egyszerre, de még nem törtek át. Ettől lehet szörcsögős?

Szegényem már alig tud aludni, hiába szívom neki, semmit nem használ, meg sajnos nem is tudom neki alaposan kiszívni, mert leveri magát az ágyra, és üvölt.

Mit ajánlanátok, hogy jobban menjen az orrszívás?

11 hónapos baba anyukája


2010. dec. 27. 12:27
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia!


Nálunk is ez volt kezdetben, úgy forgolódott, hogy sehogy sem tudtam kiszívni. Nagyon jó ilyenkor, ha kérsz segítséget (ha van...), fogja le, vagy te fogod le, míg szívjátok. Megszakadt közbe a szívem, de csak így tudtuk szívni az apjával. Orrcseppet utána érdemes adni, főleg estére.

A fogzástól nemigen taknyosodnak be így, most valami betegség terjeng, mert az enyém is benne van egy hete.

2010. dec. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Én úgy csinálom, hogy lefektetem az ágyra, fölé térdelek, a térdeim a két karja mellett van, és a lábammal leszorítom a karjait. Így egyáltalán nem tud elmozdulni. A két kezem így szabad, az egyikkel a fejét fogom, a másikkal szívom. Nekem is a szívem megszakad ilyenkor, de muszáj.
2010. dec. 27. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!