Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babának is van a két foga...

Más babának is van a két foga között egy nagy rés, "szünet"?

Figyelt kérdés

Nemrég bújt ki a babám két első felső foga.

Szinte egy foghelynyi köz van közöttük. Ez így fog maradni?

Tényleg elég nagy hézag van közöttük :-(


2010. dec. 27. 10:36
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
Igen, van!
2010. dec. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:

a kislányom középső felső két foga közt amikor kijöttek elég jó kis rés volt, de ahogy nőtt a többi, összeszorították, most már szinte semmi nincs a két első foga közt. (most jött kis a 20. foga is végre). ne aggódj, ez még sokat fog alakulni!

2 éves kislány édesanyja

2010. dec. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
madonnának is olyan nincs ezzel semmi gond
2010. dec. 29. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, offolni fogok, de most megijesztettek, mert az én kisfiamnak nincs rés a tejfogai között. Akkor neki a csont fogak biztos, hogy torlódni fognak? Nem fog még nőni az állkapocs? Nem hiszem, hogy ugyanekkora maradna egész életére... Csak fog nőni az állkapocs is (vagy hogy hívják amibe a fogak ágyazódnak....) felnőtt korára. Jól néznénk ki, ha egy felnőtt fején az a pici száj maradna, mint most:-DD

De ha rosszul gondolom segítsetek ki:-)

1,5 éves kisfiú anyukája

2010. dec. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm az új válaszokat is ! Azóta az ismerősi körömben is utána jártam picit, és onnan is azok a visszajelzések érkeztek, hogy ez így normális. Na majd meglátjuk. Mindenesetre nem foglalkozom többet vele............ez legyen egész életében a legnagyobb problémája a Kislányomnak, soha ne legyen nagyobb baja :-)
2010. dec. 29. 14:34
 16/17 anonim ***** válasza:

Az en lanyomnak is van res a ket also kozt de mostmar rohadtul orulok neki:):)

nekem gyonyoru fogsorom volt picinek,a maradandok meg tiszta gaz,egymas hegyere hatara nottek,akkor ezekszerint van esely hogy neki a maradandok normalisak lesznek mint az apjanak:)

2010. dec. 29. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:

Az én kisfiamnak is alul-felül 4-4 foga van, és a két felső egyesek között van 10 perc szünet. :))) De én imádom, hogy így néz ki, nekem nagyon tetszik!

De mindenki azt mondja, hogy majd összébb fognak menni, ha az összes fog kibújik.

2010. dec. 29. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!