Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Más babának is van a két foga...

Más babának is van a két foga között egy nagy rés, "szünet"?

Figyelt kérdés

Nemrég bújt ki a babám két első felső foga.

Szinte egy foghelynyi köz van közöttük. Ez így fog maradni?

Tényleg elég nagy hézag van közöttük :-(


2010. dec. 27. 10:36
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
de az majd kiesik neki(nyilván még soká lesz) és az új foga már nagyobb vagy nemtom hogy mondjam de azzal már szerintem kisebb hézag lesz és fogszabályzó javíthat rajta nem?
2010. dec. 27. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:

nekem lassan 3éves a fiam, és a 20foga között 20 rés van.

:-)

ez első két foga között nagyon nagy volt, mikor azok bújta ki, én is csak néztem, hogy hogy fog kinézni a gyerek??? amikor jött a többi,kicsit összébbment, de van közte rés így is.

:-)

gondolom a végső fogak majd jobban összeérnek, hiszen akkor a felső-alsó 10-10fog helyett 16-16lesz nekik. madj kiderül pár év mulva. :-)

2010. dec. 27. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
67%

utolsónak: a szája is nagyobb lesz akkor...


a lényeg, hogy ahogy nő a többi fog, úgy fognak majd helyezkedni, rendeződni a többi fogai is, vagyis összébb fogják majd az új fogak tolni a két elsőt. ne izgulj, szép lesz majd. :)

2010. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
utolsónak helyett: elsőnek, bocs!! :-)
2010. dec. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Az én fiacskámnak is jó széles a két középső fölső foga, és van is közte rés, úgyhogy apa mindig nyuszifogúnak híja! :) Én még nem látom vészesnek a rést, inkább kis aranyos. :)

Én is úgy gondolom egyébként, hogy ha nő a többi, azok majd igazítják a fogsort. Tudod, sok felnőttnek is igazodnak a fogai a bölcsesség fogak növésekor!

2010. dec. 27. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat, picit megnyugtattatok.

Furdal is a lelkiismeretem, hogy ilyenekkel foglalkozom, merthát ez legyen a legnagyobb baja a Kislányomnak egész életében, csak mégis zavar, mert olyan kis szép Kislány, és nem szeretném, ha emiatt csúfolnának majd a későbbiekben.

2010. dec. 27. 16:47
 7/17 anonim ***** válasza:
100%
a tejfogak között normálisan rés van. Ha nincs, akkor valószínűleg később torlódottak lesznek a fogai. Ez így normális!
2010. dec. 27. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:
Huh ebben lehet igazság. Nekem gyönyörű, szoros tejfogaim voltak. Na a maradandók olyan csili-csálék, hogy förtelem. A bölcsesség fogaimat is ki kell műteni a közeljövőben, mert a röntgen megmutatta, hogy a büdös életbe nem tudnak kibújni, mert nincs helyük.
2010. dec. 27. 17:18
 9/17 anonim ***** válasza:
100%

Szia!



Az én kisfiam felső első kettő foga között van egy nyári szünet, de nekem tetszik :)tök cuki :D 10 hónapos.

A nagyobbik kisfiamnak gyönyörű zárt tejfogai voltak. Csodaszépek, szünetek nélkül. Most, hogy cserélődnek a fogai, az új fogak nagyon csálék. Hihetetlen kuszaság van a kicsi szájában :)

A fogorvos annyit mondott, hogy fogszabályzóval megoldható. :)

2010. dec. 29. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Teljesen normális hogy szünet van közte ,mivel a maradó fogai sokkal nagyobbak leysznek ezért kell nekik a hely.Általában minden kicsinek szünet van a foga között.
2010. dec. 29. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!