Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Pár napja antireflux tápszert...

Pár napja antireflux tápszert kap a baba. Miért bukik mégis sokkal többet?

Figyelt kérdés
Úgyhogy ma már nem is kapott belőle.
2009. jan. 25. 12:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyet kap.Az enyém a Beba HA/AR-t evett,ez olyan,mint a gipsz.Gyakrabban (1 1/2-2) óránként egyen kevesebbet,hogy ne legyen teljesen megtelve a gyomra.Evés után ne büfiztesd rögön,hagyd hogy pihenjen kicsit a gyomra.Ne tedd teljesen vízszintesbe.Kb olyan pozícióban legyen,mintha pihenőszékben lenne.A kiágy fej felöli lábi alá tegyél vmit,hogy magasabban legyen az a része.
2009. jan. 25. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Az én babám is 5 hónapig Beba HA AR-t kapott, nagyon sokat bukott azzal is. Egy hónapja áttértünk a Milupa Milumil AR-re, s szinte semmi se jön vissza. Az enyémnek nem jött be a Beba. Lehet, hogy a Tiednek sem. Próbáljátok ki a másikat!
2009. jan. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló, mi már rettentő rutinosak vagyunk, mindent kipróbáltunk, hogyan lehetne elkerülni a bukást. Szinte semmi nem válik be sajnos. Még kaja előtt közvetlenül is kijön az előző(!) kajából. Egyébként nálunk is Nestlé Beba van. És az sem működik, hogy többször kevesebbet, mert iszonyatosan ordít, szinte levegőt sem vesz, ha elveszem a szájától a cumit, hogy most elég, vagy pihenünk, vagy büfizzünk. Az egész teste görcsben van, sokszor már attól félek, sérvet kap az erölködéstől, annyira sír, ha nem kap kaját.
2009. jan. 25. 12:40
 4/7 anonim ***** válasza:
Én azt tanácsolom váltsatok tápszert.Ugyanebbe a cipőbe jártam és három tápit kipróbáltunk, mire javult a helyzet.Egyébként a bukás akkor sem szűnt meg.Nálunk nézték UH-al hogy nincs-e pylorusszűkülete.Negatív lett, tehát azt mondta a doki, hogy türelem, ha majd elkezd szilárdakat enni, abbahagyja a bukást.És így is lett.
2009. jan. 25. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Helló!

Az én kisfiam is rengeteget bukott, majd 2 hónapos korától rendszeresen adom (belekeverem az anyatejbe) a NUTRILON v. más néven NUTRITON nevű készítményt. Azóta teljesen minimálisra csökkent a bukása. Nagyon ajánlom. Nekem a gyermekorvosunk mondta, hogy próbáljuk ki, mert szokott segíteni. Így lett!

Most 175ml anyatejet eszik és 3 adagolókanállal teszek bele. Kicsit besűrűsíti a tejcsit, de nem okoz problémát!

Próbáljátok ki!!!! Segít!! (narancssárga doboza van és gyógyszertárban kapható vény nélkül)

Egyébként, most 3 hónapos a kisfiam!

2009. jan. 25. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi, kipróbálom ezt a nutriizét... :) Nekünk is nézték ezt a szűkületet még születése után közvetlenül. Észre is vették, hogy vmivel szűkebb, mint az átlag, de nem kell vele csinálni semmit. Mindenesetre én aggódom ám emiatt, és majd újra meg fogjuk nézetni, mert ez tovább is szűkülhet, de el is múlhat teljesen.
2009. jan. 25. 17:25
 7/7 anonim ***** válasza:
1. Mi kb 7 hóig ettünk AR tápot,utána Sinlac-al sűrítettünk.A bukás 18 hóig is előjöhet,a kanalas ételek bevezetése kicsit javít a helyzeten.Az enyém most 13 hós,már nagyon ritka a bukás(heti 2-3),de régen volt,hogy 1 nap mind a ketten(mert rám is jutott) 5* öltöztünk át.Bármilyen praktikát hallasz ezzel kapcsolatban próbáld ki,mert lehet nektek pont az segít.A lényeg türelmesnek és kitartónak kell lenned:)
2009. jan. 25. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!