Érdemes, illetve lehet együtt használni homeopátiás szereket, hogy a kicsi átaludja az éjszakát?
Figyelt kérdés
7 hónapos a lányom, és nagyon rosszul alszik, sokat mocorog, felsír és egyszer ébred, akkor megetetem és visszaalszik. Nem beteg, nem jön a foga. A Viburcol kúpot és a Seditaf PC-t ajánlották.2009. jan. 25. 10:05
1/2 anonim válasza:
Szia! Szerintem egyszerre csak az egyiket próbáld ki, mert így tudni fogod, hogy melyik válik be.
Nekünk sajnos egyik sem...:-(
2/2 anonim válasza:
Szerintem is felesleges egyszerre 2 félét adni neki, bár ezek a szeren nincsenek kihatással egymásra... Próbálkozz előbb egyikkel, eztán meglátod van-e hatása, de legalább 3 napig tedd ezt, kúraszerűen hat mindkettő. Nálunk a kúp bevált (legalábbis fogzásra, 7 hósnál), így a Seditaf-t nem is próbáltuk.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2025, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!