Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit csináljak, hogy 3 hós...

Mit csináljak, hogy 3 hós babám redői (nyakán, lábán) ne büdösödjenek be?

Figyelt kérdés
Belemennek a szöszök, a hintőpor, meg a fürdetőkrém, és kicsit büdi. Kitörölgetem, de akkor meg bepirosodik. Más is van így?
2010. dec. 20. 18:53
1 2
 1/11 Tinker Bell ***** válasza:
Akkor hintőporozd be, amikor már száraz, akkor nem büdösödik be.
2010. dec. 20. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Nálunk is így volt, de a hónaalja redőibe volt ilyen büdi fehér valami.Gyakran törölgettem, alaposan mostam mindig, és elmúlt.Már pár hónapja ennek,és azóta minden oké:)
2010. dec. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
nincs túl meleg ahol vagytok, nincs túlöltöztetve? 20 foknál, body rugi nem kéne büdösödni....
2010. dec. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 Adnil25 ***** válasza:
Minden fürdés után csont szárazra töröld. Esetleg nap közben is megtörölheted nedves pelussal és utána megint szárazra.
2010. dec. 20. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Lehet hogy melege is van, nem kell túlöltöztetni. Hintőpor jól elkenve, és kb minden pelusozásnál töröld ki neki
2010. dec. 20. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
Szia! A mi babánk nagyon duci volt, rengeteg hurkával. Minden fürdés előtt olajjal kitörőltem a hajlatokat, majd fürdés után miután megtörőlted a babát jól hintőporozd be. Ez után nem lehet büdi. Csak arra figyelj, hogy ne maradjon picit se vizes a hajlatokban.
2010. dec. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Én nem használtam hintőport csak olajjal töröltem ki a hajlatokat. Így nem volt büdi :)
2010. dec. 20. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
elso 3 honapban volt igy, majd elmult, nem tom mitol...
2010. dec. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Nekünk az olaj vált be, de egyébként tényleg elmúlik pár hónap után :)
2010. dec. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
Melege biztos nincs, mert body+rugi van rajta, és 21 fok körüli a hőmérséklet. A válaszok alapján arra gyanakszom, hogy nem törlöm ki rendesen, mielőtt behintőporoznám?! De ha meg napközben, "csak úgy" kitörölgetem, akkor meg kipirosodik.
2010. dec. 21. 11:19
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!