Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tűzfolt lenne? A nyakán...

Tűzfolt lenne? A nyakán hátul, alul?

Figyelt kérdés

Egy nagy piros folt születése óta a nyakán(ahol vége a hajának) , ismerősöm szerint tűzfolt.

Szerintetek?ELmúlik?


2011. máj. 24. 19:41
 1/9 anonim ***** válasza:
Nagymamámnak is volt, anyumnak is van, és nekem is - nem múlt el egyikőnknek sem. Kisfiamnak is volt, de neki már nem látszik, 20 hónapos lesz. Hogy ez mitől függ (mármint hogy megmarad-e vagy sem örök életre), a jó ég tudja...
2011. máj. 24. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Az én lányomnak kicsit feljebb van ilyen vörös folt. Kérdeztem róla a gyerekorvost, azt mondta, hogy 1 éves kora körül (esetleg kicsit később) el fog múlni, és állítólag 90 éves kor után ismét előjöhet :)
2011. máj. 24. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
A lányomnak a homlokán, a szemöldökök találkozásánál van egy V alakú folt, gólyacsípésnek hívják állítólag. :-) Pici korában elég erősen látszott, aztán sokat halványult. Most öt éves, nem tudom, idegeneknek feltűnik-e, de én látom, sőt, ha mérges, sír, vagy futásban, játékban kipirul, akkor felerősödik a színe.
2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Nekem is volt, már teljesen elmúlt.

Kislányomnak is van, és volt a szemén, és az orrnyergen.

Nekem már a szüléskor külön megmutatta a doki és hogy elmúlik kb 1 éves korára.

most 8 hós a lányom a nyakán még látszik de a szeméröl és az orráról telejsen eltünt, ha nagyon visít az orrán látni még.

2011. máj. 24. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat:)

Ismerősöm mondta hogy a férjének van, születése óta és nem,,múlt el.

2011. máj. 24. 20:03
 6/9 anonim ***** válasza:
Nem tudtam hogy ez azert ennyire gyakori. Lanyomnak is pont ott van ahol a te gyerekednek, hatul a nyakan ahol a haj vegzodik, kicsit a haj alatt is, en rakerdeztem a dokit, nem mondott semmit rola csak hogy lanyanak is pont ilyen van, neki sem mult el (10 eves), az en lanyom 3 eves lessz,nem ugy nez ki hogy elmulna.
2011. máj. 24. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Az én kislányomnak a homlokán és az orrán van, tűzfoltnak, gólyacsípésnek is hívják. Két éves lesz, sokat halványodott már neki, de még mindig látszódik. Nekem azt mondták az orvosok, hogy felszívódik, eltűnik.
2011. máj. 24. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szia.Én kisfiamnak a bal alkarján van több kisebb méretű tűzfolt,nől a bőrével együtt.Most 23 hós,de nem halványodott neki.Nekünk ezt mondta a gyerekorvos szó szerint"két fajta tűzfolt van,az egyik elmúlik a másik nem":)))))
2011. máj. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Az én gyerekemnek is pont ott van, ahol írtad. Most másfél éves, már kevésbé látszódik, de még megvan elég nagy foltban.
2011. máj. 24. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!