Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Általánosságban a 2-es tápszer...

Általánosságban a 2-es tápszerek milyen állagúak? Lehet adni a babámnak kanalazva is, nem muszáj cumiból, illetve csőrössel adnom, ugye?

Figyelt kérdés
2010. dec. 18. 18:09
 1/8 anonim ***** válasza:
Én Beba Ha 2-t adom cumisüvegből. Folyékony. Nagyon nehéz lenne kanalazva adni. Sokáig tartana és a fele kicsepegne.
2010. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Folyékonyak, iható az állaguk, mint az 1-esnek. Szerintem inkább cumisüvegből add és ne itatóból, kanállal meg igen hosszadalmas lenne. Különben a babáknak elég fejlett a szopási ösztönük, igényük, így emiatt is jobb a cumisüveg.
2010. dec. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Csak azért kérdezem, mert a kicsim még soha nem ivott cumisüvegből és most érkezett el (sajnos) az idő az anyatej pótlására. És aggódom, hogy esetleg nem fogja elfogadni a cumit, mert nem ismeri, nem tudja, mit kezdjen majd vele...
2010. dec. 18. 18:15
 4/8 anonim ***** válasza:
az enyém sem fogadta el a cumisüveget,pohárból itattam,majd később puhacsőrösből.
2010. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Vannak egyéb módszerek is. Ezen kívűl is, biztos; de én csak ezt "ismerem".

[link]

2010. dec. 18. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

hááát, én azt ajánlom neked ha mindenféleképpen kanállal szeretnéd, adj neki tejpépet.

de ha csak amiatt adnád, mert félsz nem fogadná el a cumisüveget akkor megéri kísérletezni, babám mam üveget szereti de sok márka van, 2-3 fajtát szerezz be aztán ha éhes, enni fog valamelyikből :)


szerintem hígabb mint a rendes tej, én biztos nem állnék le kanalazgatni, borzasztó sok ideig tartana :(

2010. dec. 18. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ha esetleg a cumisüveg mellett döntesz, én is a MAM-ot ajánlom, nálunk csak az vált be! (a szívóka formája miatt)
2010. dec. 18. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Nálunk is a MAM cumisüveg vált be és az én babám is a Beba HA 2-es tápszert kapja. Folyékony állagú. Amikor nekem elapadt a tejem és próbálkoztunk a tápszerrel, sajnos nem fogadta el rögtön, volt, hogy összekevertem gyümölccsel, tejpéppel a tápszert (a gyermekorvos javaslatára), meg tápszerrel hígítottam a főzelékeket, már amelyikhez illett.

Én is próbáltam csőrösből is, kanalazva is adni, egyik sem jött be :(

Szép lassan hozzászokott az ízéhez és a cumisüvegből való evéshez is.

2010. dec. 20. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!