Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lanyok nektek mi a velemenyete...

Lanyok nektek mi a velemenyetek errol a kocsiulesrol, tenleg nagy segitseg, hogy kifele lehet forditani es ugy belerakni a babat?

Figyelt kérdés

Az ok amiert kerdezem mert kaptam erre a fajta kocsiulesre egy kupont ami kedvezmenyre jogosit de sajnos lejar Karacsony elott. Amugy a kuponnal ugyan annyiba kerul mint a nem kifordithato tipus csak ugye azt barmikor megvehetem. Karacsony elott meg elegge szukolkodunk. :( Van valakinek tapasztalata errol a tipusrol?

http://www.youtube.com/watch?v=NhMDM3QGyxw


2010. dec. 17. 22:45
 1/9 anonim ***** válasza:
A Maxi-Cosi ülések nagyon jók. Én megvenném a helyedben, ha van rá keret.
2010. dec. 17. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Húúúúúúúúúúúúú de jó! Nekem nagyon tetszik! Ha nagyobb lesz a kislányom, lehet ilyet fogunk venni. Tényleg tetszik és nagyon praktikus.
2010. dec. 17. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem is tetszik, csak nekünk isofixes van, ami szerintem sokkal, de sokkal stabilabb. Nem tudom, mennyire tart fixen pl egy balesetnél, hogy így forog ez. Az biztos, hgoy nagyban megkönnyíti a belerakást, de ha belegondolok, azért nem olyan vészes úgy sem, ha fixen áll az ülés. Nekünk hármasikreink vannak, szóval a hátsó ülés végig sorakozik a gyerekülésekkel, középre is be kell tenni egy lányt, és én akkora nehézséget nem érzek ezzel kapcsolatban. (na, ezt most marha értelmesen leírtam... bocsi, )

Szóval ha van rá keret és nincs lehetőség isofixesre, akkor én is megvenném a helyetekben, a maxik nagyon jók, nézd meg a töréstesztjét.

De ha nagyon nincs rá, akkor meg ráértek később is.

Amúgy én azon is elgondolkoznék, hogy megveszem és eladom.. Mekkora a kedvezmény? Lehet még keresnél is rajta.

2010. dec. 18. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmnek ilyen van, ő nagyon szereti, praktikus berakni és kivenni a gyereket, főleg, ha ezt naponta több alkalommal is meg kell tenned. Stabilan lehet ezt is rögzíteni, nem lötyög, nem mozog.
2010. dec. 18. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Mennyibe kerül egy ilyen?
2010. dec. 18. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A barátnőmék olyan 50 ezer ft körül vették
2010. dec. 18. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat lanyok. Ma delelott megvettuk. A mi kocsink nem issofixes de nem gond mert jol lehet rogziteni (az issofixeset nem tudtuk volna megengedni magunknak amugy sem), kiprobalhattuk amielott megvettuk es nagyon jo, tenleg segit, hogy kifele fordul. Amiutan belehelyeztuk a kisfiam elforditottam es bekattant. Egy zold gomb jelzi a hatanal, hogy jol bekattant es rogzitve van igy nem lotyog mozog. A ket szelenel van 2 kar ezt kell felhuzni es igy kikattan a zold gomb, maskent stabil, nem fordithato el. En kulfoldon elek (Anglia) 32 ezer forintert vettem egy bababoltbol de ebbe mar benne van a kupon is. Tehat ujjan itt is olyan 40ezer korul van az issofixes meg talan 50ezernel is tobb ahogy en lattam. Persze +/- 2 vagy 3 ezer font, nem olyan pontosak az osszegeim. Mindenkinek kellemes unnepeket es jo babazast.
2010. dec. 18. 13:37
 8/9 A kérdező kommentje:
08:29-es valaszado. Harmas ikerek. :) :)) Azta mindenit,nem semmi. :) Sok boldogsagot nektek!! :) Nagyon edesek lehetnek!
2010. dec. 18. 13:39
 9/9 anonim ***** válasza:

Köszi szépen! Örülök, hogy tetszik és elégedettek vagytok! Boldog karácsonyt kívánok én is!

Hármasiker csajszik anyukája

2010. dec. 18. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!