Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogy lehet két fél éves...

Hogy lehet két fél éves ikerbabával egyszerre foglalkozni?

Figyelt kérdés
Úgy érzem rossz anya vagyok, mert néha képtelen vagyok ketté szakadni! Nem lesznek attól lelki sérültek ha nem tudok mindd a kettővel egyszerre foglalkozni ha szükségük van egyszerre rám?
2009. jan. 22. 13:32
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Dehogy vagy te rossz anya, eszedbe se jusson ilyen! Az ikrek már méhen belül megszokták, hogy ketten vannak, egy ikres barátnőm szerint nagyon szépen el is vannak együtt és kivárják a sorukat.

Két baba is elfér az öledben, ha énekelsz, mesélsz, mondókázol nekik, mindketten egyformán hallgathatják, később pedig jókat játszotok majd hármasban. Ne aggódj, te igenis jó anya vagy (bizonyíték erre az, hogy egyáltalán felmerül benned ez a kérdés).

2009. jan. 22. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Merre laksz?
2009. jan. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Kecskeméten! Miért?
2009. jan. 22. 17:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem is ikreim vannak, bár nekem van segítségem, mert a dédnagymama még sok mindenben tud segíteni. Sokszor elgondolkozom ezen én is, ha az egyik kicsit kevesebbet van nálam mint a másik, de szerintem ez az ikreseknél így van. Ellátogattál már az ikresek oldalra, mert ott szerintem megoszthatod a problémádat, és esetleg tippeket is tudnak adni gyakorlott anyukák. Ja, elfelejtettem írni, hogy az én lányaim is félévesek múltak.
2009. jan. 22. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mert mi itt budaörsön össze szoktunk járni kis mamákkal és gondoltam csatlakozhatnál Te is a babáiddal. Szoktunk egymás babáival is játszani. Élvezik nagyon:)

Csatlakozz más kismamákhoz ott Kecskeméten

2009. jan. 23. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!