Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lenyaljátok a cumit mielőtt a...

Lenyaljátok a cumit mielőtt a baba szájába adjátok? Vagy ez hülyeség?

Figyelt kérdés
2009. jan. 22. 11:08
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
53%
Biztos sokan lefognak pontozni,de én lenyalom. Aztán tele van a nyelvem szösszel,ha a kiságyában köpi ki akkor meg a hajszálaival,mert most hullatja a születéskori haját.
2009. jan. 22. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
75%
Ne nyald le, mert a szánkban rengeteg a baci, nem fontos, hoy a baba szájába átkerüljenek ( a majdani fogacskák miatt. Ha piszkos, mosd le langyos vízzel.
2009. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%

Ha szoszos erdemes, csapviz ala tenni.

Van erre egy viccem: Ha leesik a cumi,az elso gyereknel kiforrazzuk, masodiknal lenyaljuk, harmadiknal: Morzsi hozd vissza! :-)


nah jo ez igy egy kicsit morbid

2009. jan. 22. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
72%
Nem!!!Az ember szájában él a legtöbb baktérium!!!
2009. jan. 22. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
71%
Szerintem hülyeség! Én biztos nem nyalnám le, hiszen sokféle baktérium él a szájban, még megfelelő hiégénia mellett is. Inkább mosd le forró vízzel, vagy főzdd ki.
2009. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
76%
Bár az én gyerekeim nem cumiztak, de a hideg ráz, ha azt látom, hogy valaki lenyalja a gyerek cumiját. Itt is van néhány kismama, aki cigizik, a fogát talán hetente mossa, és nyalogatja a baba cumiját.Ettől függetlenül nem pontozok le senkit, de nekem ez a véleményem:D
2009. jan. 22. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
82%
A magellán cimű műsorban volt egyszer hogy az emberi szájban több a bacilus mint az ember seggén.
2009. jan. 22. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
90%
eleinte én is "lenyaltam",de rávilágítottak,hogy nem egészséges.Most minden 2.nap kifőzöm,és ha leesik,vagy "hajas" lesz,csapvíz....és még jobban is ízlik neki :)
2009. jan. 22. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
90%
Nem nyalom le. Lemosom csapvíz alatt!
2009. jan. 22. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
71%
Csak akkor nyalom le, ha nincs a közelben víz. Az én babám csak útközben cumizik, otthon soha. Tehát ha tisztítani kell nem biztos, hogy van a közelben víz! Illetve van nálam fertőtlenítő kendő, DM-ben kapható azzal törlöm át.
2009. jan. 22. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!