Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ma vettem neki sinlacot. Hogy...

Ma vettem neki sinlacot. Hogy kell adagolni mert nem találom rajta sehol. Ez vmi pép. Rosszat vettem? Van pép meg táp? Vagy az ugyanaz?

Figyelt kérdés
2010. dec. 17. 12:08
 1/10 A kérdező kommentje:
cumisüvegből adnám neki reggel meg este. vagy ez tányéros?
2010. dec. 17. 12:10
 2/10 anonim ***** válasza:
altalaban amennyi pepet teszel ugyanannyi viz kell hozza,ezt egy pohar segitsegevel ki tudod merni!nagyon finom a babam imadja.
2010. dec. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Ezt izlés szerint keverheted, nincs külön utasitás rá

Lehet belőle pép is, táp is.

mi gyümölccsel kevertük, úgy finomabb.

2010. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
11%

NIncs táp, ez pép és ne add cumisüvegből, mert cukros.


Rajta van az elkészítése, a hátulján, alul. Az is, hogy mennyit kell belekeverni.

2010. dec. 17. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
*nem táp* bocs az elírásért
2010. dec. 17. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de ha éjszaka is eszik nem állhatok neki kanalazni az éjszaka közepén. muszáj cumisüvegbe raknom. szóval annyit rakok bele mint a rendes tápszerből akkor az jó?
2010. dec. 17. 12:23
 7/10 anonim ***** válasza:

12:11 cukrot nem tartalmaz honnan szeded?

Egyébként lehet egészen hígra is készíteni ami kijön az üvegből, és lehet tányérból is.

2010. dec. 17. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek
2010. dec. 17. 12:28
 9/10 anonim ***** válasza:
Szia!Én úgy csinálom,hogy este szopi után teszek 180ml vizet a cumisüvegbe,meg vagy 4-5 nem púpos kanál sinlacot.Aventes üvegem van és vettem hozzá azt a fura variálható fejet,amin I,II,III vonal van,a III-os jön a legjobban.Olyan cumifejből add neki ami nagyobb lyukú,mert ez a sinlac "megdagad",aolyan lesz ,mint a tejbegríz,csak folyós,mert ugye sok a víz hozzá.Egyébként a szentjánoskenyér édes,és nincs benne cukor!!!!
2010. dec. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 fkiszti ***** válasza:

30 ml = 1 adagolókanál.

De tényleg rajta van valahol.

2010. dec. 17. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!