Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós kisfiatok hány kg és...

7 hós kisfiatok hány kg és hány centi? Miket csinál már?

Figyelt kérdés

Mi tegnap voltunk a védőnőnél és azt mondta hogy nagyon sokat hízott :( Pedig nem dagi egyáltalán mert nő is hozzá......

Meg azt mondta már állnia kéne a kiságyban viszont az én kisfiam még nem áll egyedül :(Nagyon el vagyunk maradva?


2010. dec. 17. 10:49
 1/6 anonim ***** válasza:

nagyon bírom ezeket, az ezt kellene meg azt kellene már csinálnia dolgokat. könyörgöm, 7 hónapos!!!!!

persze, tök jó, ha fel tud állni, mi is örültünk neki, hogy 7.5 hósan már körbejárta a bútorokat, de ha meg tud ülni, netán fel is tud ülni, kúszik, esetleg mászik, az a szuper egy 7 hóstól. állni ráér később is!

az enyém 7 hósan volt 76cm és 8,2 kg.

gyógytornász anyuka

2010. dec. 17. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

fiam 15én volt 7hós.

forog,kúszik,2napja mászik is bár elég bizonytalan,de a lényeg h odakever ahová célirányosan szeretne.felül,de még abban is bizonytalan s csak pár másodpercig.

"beszélget",kiválasztja a sokból a kedvenc játékát.

ha a süti süti pogit mondom hadonászik a kis kezeivel s vigyorog(mindig ha ezt mondom,szoval ő a maga módján már süti is a pogit:D)

5x eszik,reggeli-vacsi csak a táp.nappal 2-3x alszik. éjjel 8-6ig,de többször kel ő is inni-cumi stb.

6hó+1hetes mérésen volt 8220g és 68,5cm most hosszra nem tudom,de sulyra már 8400-8500közt van

2010. dec. 17. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok,az enyém sem áll,de egy percig nem jutott eszembe h kéne már neki...ne ilyenekkel foglalkozz...ha 3hónap mulva áll csak fel,még az is teljesen jó
2010. dec. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

már régen vol, babakönyv szerint ekkora volt és ezeket csinálta:

9,2 kg / 77 cm

Még nem állt nem ült.


7,5 hósan kezdett mászni és akkor ült fel, 8 hónapos kora előtt pár nappal állt fel és 11 hósan indult el.


( a lányom 7 hónaposan csak 7,4 kg / 74 cm volt - ő akkor már ült (6 hósan ült fel) és állt (6 hónapos kora után egy héttel állt fel), de ugyanúgy 7,5 hósan kezdett mászni és 11 hónaposan menni.

2010. dec. 17. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

27-én leszünk 7 hósak, 9,42 dkg és 75 cm.Tényleg hogy ül fel egy baba?Az oldaláról támasztja magát?A kisfiam még önállóan nem ül fel:(De mondja, hogy baba, papa.

Encsi

2010. dec. 18. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szia.az én babám is 27.én lesz 7 honapos.magátol felül.ha én fekszek az ágyban akkor belém kapaszkodik és ugy feláll,de egyedül nem.eddig mondta hogy baba,dádá de már nem :( nem tudom miért pedig ugyan ugy mondogatom neki. ja,ad puszit ha kérek. kisfiu 8600g és 74cm
2010. dec. 18. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!