Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Az up&go vagy más nem tépőzára...

Az up&go vagy más nem tépőzáras pelenkák miben különböznek hagyományos társaiktól?

Figyelt kérdés
Mára már lehetetlen mozdulatlanul tartani a fiam, és arra gondoltam, hogy ezt könnyebben, gyorsabban ráadhatnám. Jó ötlet ez? Minőségre ugyanolyan az a pelus is, mint a sima?
2010. dec. 15. 16:30
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Annyi a külünbség, hogy kevesebb pisit bírnak el. Sűrűben kell cserélni. Én ezt tapasztaltam, vissza is tértem a tépőzáras pelusra.
2010. dec. 15. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én azt tapasztaltam, hogy a nedvszívó képesség ugyan az maradt, csak könnyebb feladni. Árban ha jól tudom kb. a duplája. Éjszakára a hagyományost használom. Nappal néha ezt, néha azt. Ha a mama vigyáz rá akkor mindig a bugyi pelenkát készítem oda neki cserére.
2010. dec. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:

Árban nem látok sok különbséget.

[link]

[link]

De itt nincs up@go-ból mega pack. Amúgy van? És annyi, mint a comfort fit? Még sose néztem a boltokban...

2010. dec. 15. 17:04
 4/11 anonim ***** válasza:

Szia!Árban ITT nincs különbség de darabszámban igen!Ha jól láttam a comfort fit 29db-os az up&go meg 24!Ez a legnagyobb kiszerelés:

[link]

A jumbo kiszerelésben pedig 60db van!Én nagyon szeretem mert csak ráhúzom és kész:-) Éjjelre viszont a comfort fit-et adom rá,tényleg többet bír!

Üdv.A

2010. dec. 15. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Bocsi rosszúl írtam : a comfort fites jumboban van 60db!
2010. dec. 15. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

Bocsi megint én :-P

[link]

2010. dec. 15. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Szia! Tényleg egyszerű ráadni, de nekünk nem jött be. Minden kifolyt belőle, egy órát sem bírt ki és átázott. Inkább a nagyobb babáknak jó, akit szobatisztaságra akarnak szoktatni. Kisfiam 1 éves, neki nem jó még.
2010. dec. 15. 21:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 A kérdező kommentje:

Sziasztok!

Köszi mindenkinek a választ. Akkor először veszek egy kisebb csomagot, megnézem, nálunk hogy válik be. Ha jól, akkor veszek belőle nagyobb kiszerelést, ha nem, esetleg kipróbálok más márkát. Egyre aktívabb Ficánkámról amint leveszem a pelust, már hasra is fordul és keres valami érdekeset. Próbáltam a kezébe adni valamit, de azt is izgalmasabbnak találja oldalt, vagy hason fekve. :)

2010. dec. 16. 14:59
 9/11 A kérdező kommentje:

Ezt ismeritek? (huggies)

[link]

2010. dec. 16. 15:01
 10/11 A kérdező kommentje:
2010. dec. 16. 15:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!