Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikor váltottál HA-s tápszerrő...

Mikor váltottál HA-s tápszerről simára?

Figyelt kérdés
Olyanokra külön kíváncsi vagyok, ahol a családban volt/van tejallergiás.
2010. dec. 15. 10:50
 1/4 anonim ***** válasza:
Hát nálunk nem volt tejallergiás, de az elejétől HA tápszert kapott. Most 11 hónapos múlt, 1 hete fogyott el a HA tápszer, nem volt kedvem esőbe átcűgölni a gyereket, meg magamat a dokihoz, hogy írassak, így vettem a rossmannba egy sima tápszert 9 hónapos kortól.
2010. dec. 15. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Előbb utóbb ki kell próbálni hogy allergiás e rá!

Vegyél neki bolti tápszert, ha mégis kiütéses lesz hát akkor vissza a régi beválthoz!

Az én kisfiam 2 hónaposan már sima tápszert evett, mert nem itta meg a Ha-t.Egyik fajtát sem!

De nálunk nincs allergiás.Nincs tőle baja!

2010. dec. 15. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

8,5 hónapos, pár napja váltottunk simára.

A családban nincs allergiás, úgy néz ki, hogy nincs baja tőle. Most evett joghurtot is.

2010. dec. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

16 hónaposan próbáltam először.

Nekem ekcémám volt gyerekkoromban a tejtől, a páromnak a mai napig tejcukor érzékenysége van.

Sajnos nem vált be a sima, ment a hasa tőle. Úgyhogy visszatértünk a HA-ra. Most másfél éves. Azt mondja a dokinőnk, hogy akkor 2 éves koráig ne adjak neki simát, mert így még kinőheti a tejérzékenységét.

2010. dec. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!