Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért van az hogy mostanában...

Miért van az hogy mostanában köhögcsélésel kezd el gagyogni. Meg sikitozik, vagy probálgatja a hangját?

Figyelt kérdés
mit csináljak?nincs megfázva.HA cicit látja és tudja hogy evés akkor is köhécsel.
2009. jan. 21. 16:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia. Csak szórakoztatja magát a hangjával. A köhögést az én kislányom is csinálja, ha fel akarja magára hívnia figyelmünket. Sőt a hapcizást is próbálja utánozni, de még csak a hunyorgás megy neki. És természetesen sikítozik is, meg néha brummog, és ezeket kombinálja. Ez teljesen normális a babáknál. Akkor lenne baj, ha hallgatna, mint a sült hal.

Üdv, 6 hónapos manó anyukája

2009. jan. 21. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekem a kisfiam 5 hónapos és ő is állandóan köhögcsél. Szerintem viccesnek találja mert mindig nevetünk rajta,de mondtam a férjemnek is hogy ilyenkor ne nevessünk csak nézzünk "normálisan" hátha abbahagyja.

Én meg voltam fázva és sokat köhögtem, lehet hogy onnan tanulta el mert mindig kinevetett miközben én majd megfulladtam

2009. jan. 21. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
az a baj hogy kiabál,de néha már elpirosodik teljesen a feje.nem tudom mit tegyek vagy ez csak a hangprobálgatása?
2009. jan. 21. 18:29
 4/5 anonim ***** válasza:
Csak a hangját próbálgatja. Mi azt mondtuk a lányomnak, amikor nyögdécselt stb, hogy kisoroszlán, és ilyenkor "oroszlánozik". Mi jókat nevetünk rajta, még buzdítjuk is, hogy ilyen mókás hangokat adjon ki. Ma végig sikítozta, morogta és kiabálta a tescót, nagyon élvezi. 6,5 hónapos.
2009. jan. 21. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A kiabálással magát szórakoztatja. A köhögcsélés meg lehet attól is, hogy sok nyálat gyűjt össze a szájában, amit félrenyelhet, és irritálja a torkát.
2009. jan. 21. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!