Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet tetkót...

Szoptatás alatt lehet tetkót készíttetni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:45
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Ha esetleg ugy is gondolod , hogy megcsinaltatod, a kozmetikus valoszinuleg nem fog elvalalni, csak abban az esetben, ha a szoptatas tenyet titokban tartod.
2010. dec. 15. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
20:21es vagyok...mar meg se haragudj de mi bajod van velem? miert irtad hogy szemet paraszt utolso...komolyan nem ertem ...nem isrtam en olyat hogy ez undorito...itt valami felre van ertve de nagyon
2010. dec. 15. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:

Az nem Neked szolt :) volt egy valaszolo aki csak nem kurv@zt@ le a kerdezot.....en pl jeleztem a moderatoloknak (valoszinuleg mas is), igy ortoltek a kommentet :)

igy most tenyleg fura, de neked szolt :)

de majd jon a kerdezo es megerosit ebben biztosan :)

2010. dec. 15. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
nem neked szolt (bocsi a nem szo kimaradt)
2010. dec. 15. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
ja ertem akkor igy mar minden vilagos...mar vagy 1000szer vegigolvastam a valaszomat hogy megtalaljam benne a rejtett uzenetet amit a kerdezo felreertett de igy mar nem olvasgatom tovabb...koszi a felvilagositast...szegeny kerdezonek mar privit is irtam...bocs terhes vagyok es valoszinuleg ezert erzekenyen erint az igazsagtalankodas
2010. dec. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:

lehet en is kiakadtam volna :D de lenyeg, hogy tisztazodott a dolog es nem lesz harag :)


Nagyon szep unnepet kivanok mindenkinek :)

2010. dec. 15. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:
Elnézést, de kihozta belőlem az állatot, nekem sem így kellett volna reagálnom, egy csöppet érzékenyebb vagyok hát...a hormonok...igen, annak szólt, aki szinte lek*rvázott, mert tetkót akartam....:-D
2010. dec. 16. 11:29
 18/18 A kérdező kommentje:
Vagyis sminktetkót. Köszönöm mindenkinek, majd akkor megoldom egyelőre máshogy. Kellemes Karit!!!
2010. dec. 16. 11:31
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!