Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szoptatás alatt lehet tetkót...

Szoptatás alatt lehet tetkót készíttetni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 16:45
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Nem ajánlatos. Várd meg vele a szoptatás végét.
2010. dec. 14. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

[link]


"Tetováltatni – NEM ajánlott, de nem kifejezetten a tetoválás miatt, hanem mert a frissen tetovált bőrfelület begyulladhat és ez viszont már rosszat tesz a tejtermelésnek."


Ha nem olyan szalonba mész,a tűtől is simán megfertőződhetsz.

Bírd ki még egy kicsit.

2010. dec. 14. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
én is feltettem már ezt a kérdést :) Sajnos nem lehet. állítólag a tetoválók nem is vállalják, a fertőzésveszély miatt. Így én is csak jövőre fogom, de akkor már végre tuti! :)
2010. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:

Szia!


Sajnos nem, én még terhes vagyok, de már alig várom hogy mehessek csináltatni, de ki kell várni a szoptatás végét, mert esetleg ha elfertőződik az nagyon gáz lenne.

Sok tetkós ismerősöm van, ők is mondták, hogy ha vége a szoptatásnak akkor már simán lehet.

2010. dec. 14. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Szia


Mar nem tetovalok, de regen csinaltam (beleszerettem a sminkesbe).

Nalam tetovalas elott piercing elott sot fulbeloves elott is ala kellett irni egy nyilatkoztot, hogy nem vagy kismama nem szoptatsz es semmifele betegseged nincsen ami miatt nem lehetne ezeket a szepiteszeti beavatkozasokat megcsinalni.

A tankonyvekben is benne van, hogy tilos.

Vaj mindenkeppen a szoptatas vegeig.Lehet addig meg is gondolod magad :)

2010. dec. 14. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
en szopi alatt csinaltam ket tetkot is...normalis esetben a fertozes miatt nem lehet mert felo hogy a tu miatt lesznek gondok...nekem a ferjem csinalta oket es elotte beszeltem a nogyogyasszal aki azt mondta hogy ha ugyelunk a ture es a tobbi fertozo rizikofaktorra akkor nem lesz semmi baj...hat nem is lett...a seb szepen begyogyult es nem fertozodott el mert gondosan apoltam...en sem mertem volna egy idegen szekebe ulni es ugy megcsinaltatni ezert neked is azt tanacsolom hogy varjal meg ha csak nincs valaki akiben tutira megbizol es elotted fertotleniti meg a plafont is mielott hozzalat
2010. dec. 14. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Csak a szemöldöket szeretném kicsit kiigazíttatni mert eléggé megritkult sajnos, mivel olyan kezeléseket kaptam amitől hullott. valóban undorító, mi? szemét paraszt utolsó.
2010. dec. 15. 16:47
 8/18 A kérdező kommentje:
Mindenki másnak nagyon köszönöm a választ!!! Szép ünnepeket!!!
2010. dec. 15. 16:48
 9/18 anonim ***** válasza:

Szia


En irtam, hogy tetovaltam regen ( evvel ezelottig).

Kozmetikus elektrokozmetikus es sminkes vagyok.

Ez egy nagyon apro esztetikai hiba.Addig tudod orvosolni a problemat azzal ha befested a szemoldokodet.

Vegyel fodraszkellekesben hajfesteket (nem a dobozosra gondolok amit bevasarlo kozpontban lehet kapni) es hozza 6%-os hidrogen-peroxidot.

Keverd ki jo surure (tipp: ha eloszor csak a festeket kavargatod magaban es kesobb ontod hozza a hidrogent konnyebb kikeverni) es festd be vele a szemoldokodet.10- percig hagyd rajta, igy a borodet is befogja.Ha vekony a szemoldokod probald fogpiszkaloval, ha termeszetesebb akkor vegyel egy nagyon vekony ecsetet (ne muanyag szorut).

Ha a mosakodasnal kerulod a dorzsoleset nagyon szepen megmarad :)

Ha nincs meg a szemoldokod formaja eloszor kerj meg egy kozmetikust, hogy csinalja meg, utanna otthon is meg tudod magadnak.Eloszor sok fultisztito es turelem kell hozza, hogy egyforma legyen, de tok gyorsan bele fogsz jonni :)


Kellemes unnepeket az egesz csaladnak :)


puszi

2010. dec. 15. 17:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
Valamiért sejtettem,hogy kozmetikai tetoválásra gondolsz,és nem rajzra.Biztosan le fognak hurrogni,de szerintem ebben az esetben hanyagolható a fertőzés veszélye és nagysága,nem fog ártani a tejtermelésnek.
2010. dec. 15. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!