Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kap a babám a 4 hónapos...

Mit kap a babám a 4 hónapos oltáson? És a Tiétek belázasodott?

Figyelt kérdés
2010. dec. 14. 10:01
 1/4 anonim ***** válasza:
Ugyanazt mint a 2. és 3. hónapban. Igen, minden alkalommal belázasodott és nyűgös volt.
2010. dec. 14. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szia! Így van. A kötelezőt, ami komplex (azt hiszem hib vagy ilyesmi rövidítéssel fut), és aki kérte a Prevenart (mi is), az még pluszban azt is kap ilyenkor. A kisfiam nem lett lázas, csak éjszaka éreztem, hogy melegebb a homloka, amikor felébredt, megmértem a lázát, 37,4 volt. Nem adtam neki semmit, reggelre el is múlt teljesen még ez a kis hőemelkedés is. Minden jót Nektek! Üdv, 1 éves kisfiú anyukája
2010. dec. 14. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia! Én kisfiam egyik oltástól sem lázasodott be, viszont a 4hós Prevenartól 6 hétig volt náthás, meg köhögött. Egy hét után már a kedve sem volt rosszabb, mintha megszokta volna hogy állandóan tele az orra. Kapott antibiotikumot végül sajnos, mert picit a fülére is ráhúzódott, de a calcimusc hozott eredményt is. Remélem Ti nem jártok hasonló módon! Sok egészséget az aprótalpúnak.
2010. dec. 14. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a válaszokat!

Mindenkinek boldog karácsonyi készülődést kívánok!

2010. dec. 14. 11:24

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!