Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1-2 hónapos babának vágtátok...

1-2 hónapos babának vágtátok a haját?

Figyelt kérdés
3-4 centis hajjal született, de elég furán kopik neki, foltokban. Arra gondoltam, levágom az egészet egyformára neki. Vagy felesleges?
2010. dec. 14. 08:37
 1/8 anonim ***** válasza:
Na ne. Nem gondolod ugye komolyan? Kisfiam 3 részletbe kopaszodott. Először a feje teteje, utána 2 oldalt, majd hátul. nagyon édes volt.
2010. dec. 14. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Dehogy vágod:D Nem is szabad ilyen hamar, ráér még:) Nem csúnya az, ha így-úgy kopik: Az enyémnek vörös haja volt, úgy kopott mint a hülyeség:D de neeeem, nem vágtam le neki:)
2010. dec. 14. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim válasza:
Most meg felesleges vagni, majd feleves koratol. Nem tudom fiu vagy lany, de ha lany meg akkor is erdemes 1, masfel eves koraig intenziven nyirni, hogy erosek legyenek a hajszalai! Fiu eseteben akar ovodas korig is lehet varni a "frizuraval"...bar ez egyeni izles kerdese.
2010. dec. 14. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az én lányom hatalmas sörénnyel született, azóta is egyre nagyobb a haja, de nem vágom le, amíg a szemébe enm lóg. most 5 hónapos, lassan tényleg belelóg a szemébe...
2010. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

csak a frufrujat vagom le neki.

az en lanyom is hatalmas hajjal szuletett,sajnos mind kihullott neki,most uj haja van.neki nem foltokban kopott inkabb ritkult.

hallottam mar olyat hogy valaki geppel megnyirta a gyereket,en nem akartam.

2010. dec. 14. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Babám 6 hetes, foltokban kopaszodik. Most éppen Leninre hasonlit. Egyetlen tincset vágtam a hajából, csak azért, hogy eltegyem emlékbe. A többi a természet dolga.
2010. dec. 14. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi 4 hónaposan vágtuk le neki,ugyan emiatt.Utána nagyon szépen besürüsödött,most már hagyom neki hadd nőjön.
2010. dec. 14. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat.
2010. dec. 15. 08:54

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!