Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Most lesz 1 hónapos a babám....

Most lesz 1 hónapos a babám. Anyukám azt mondta, hogy 1-2 hét múlva adhatok neki gyümit is, mert az öcsém is benyomott 2 nagy őszibarackot 1-2 hónaposan. Nem korai ez még?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 09:51
 1/7 anonim ***** válasza:
89%
de, korai. szerintem minimum a 4 hónapot várd meg, de ha tudod a 6-t. Lehet, hogy nem lenne tőle semmi baja - bár valószínű, hogy nem tudná megemészteni - de könnyen kialakulhat allergia a korai hozzátáplálás miatt.
2009. jan. 21. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
89%
Nálunk is az összes mama meg dédi akarja már teáztatni meg ettetni,de én nem engedem.Régebben más volt a gyümölcs,étel stb.most már tele vannak tartósitószerekkel,Nemhiába mondják most azt csak ANYATEJET adjunk vagy tápszert amig csak lehet.Ez a legjobb a babának!Minden jóT!
2009. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
87%
De, szerintem még nagyon-nagyon korai!! Ilyenkor még anyatej, ha az végképp nem, akkor tápszer. Gyümölcsöt még ráér enni, legkorábban 4 hónaposan. Még fejletlen az emésztörendszere. Sok babának még az anyatejtől is fáj a pocakja:(
2009. jan. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
59%
Két hónaposan semmi baja nem lesz!!! Ha anyatejes nem biztos, hogy elfogadja, de ha tápszeres akkor jobban érdeklik az ízek! Kezd nyugodtan friss almalével. Manapság ez az egész 6 hónapig ne etessük dolog el van túlozva.
2009. jan. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
52%
az előző hozzászóló vagyok. Az én babám az első perctől kezdve teázott. Ánizs és édeskömény plusz kamilla keveréke. Soha egy percet nem fájt a hasa. Tápszeres és minden íz érdekli.
2009. jan. 21. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
64%
4,5 hónapos babámon azt vettem észre h érdeklődik, az ételek után, amikor eszünk nagyon tetszik neki, ezért adtam neki egy kis almát már, egyébként anyatejes, megkérdeztem a védőnénit és ő is mondta h jelzik a babák ha már készek rá
2009. jan. 21. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
40%

Az őszibarack korai.De almával nyugodtan próbálkozhatsz!Az én fiam is 6 hetesen kapott először almát.(és most egy egészséges 10 éves gyerek)

De ha te nem vagy olyan biztos magadban akkor inkább halogasd a dolgot!!Nem jó mindig minden tanácsot megfogadni.

2009. jan. 21. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!