Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kíváncsi lennék hogy zajlik...

Kíváncsi lennék hogy zajlik egy napja egy 5-6-7. hónapos babának a bölcsődében? Nem szeretném beadni, csak eszembe jutott mit csinálnak ott ennyi kisbabával?

Figyelt kérdés
2009. jan. 21. 08:24
 1/10 anonim ***** válasza:
Olyan korán be lehet adni a babákat?
2009. jan. 21. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
szerintem igen
2009. jan. 21. 09:06
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
6 hós kortól lehet beadni, legalábbis nálunk. A picik kiságyban vannak. Reggel ugy kell vinni, hogy megeteted, 10-óraira gyümilevet kapnak, aztán délben megetetik őket, alvás, felkelnek, esznek, és vége a napnak. Ilyen pici baba a kiságyban van, ha nyűgös, akkor sem tudnak mit csinálni vele, mert többen vannak. Én mikor gyakszin voltam a bölcsődében, a szívem majd meg szakadt, annyira sírtak a picik, egy 1 éves körüli kisfiu pedig el sem mozdult mellőlem, mert én megöleltem amikor odajött hozzám, és utána velem volt egész nap. Nagyon ragaszkodók, általában egy emberhez, mert ugye anyuka nincs ott.
2009. jan. 21. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
60%
Szerintem kínzás ha valaki 6 hósan beadja a gyerekét a bölcsibe.Az olyan miért szűl gyereket?
2009. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

na, pont ez jutott eszembe, hogy sírnak szegények, és ugye nincs annyi (nem tudom mi a nevük)bölcsisnéni,mint baba

:(

köszi a választ

2009. jan. 21. 11:36
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyunk gazdagok,de nem birnám semmi pénzért beadni a most 7 hónapos babámat a bölcsibe.
2009. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
hát én se.csak a napokban eszembe jutott, hogy pl.most jönnek a fogacskák, ilyenkor vigasztalják őket egyáltalán?
2009. jan. 21. 13:45
 8/10 anonim válasza:

jesszus,Nekem vérezne a Szívem,ha ilyet tennék a Kisbabámmal...

Nem véletlen,h a Bölcsőde mint intézmény szükségmegoldásként jött létre, s az sem,h az egészséges pszichés és testi fejlődéshez elengedhetetlen(lenne),h egy Baba az Édesanyja mellett töltse napjait 3 éves korig.Minimum.

A kérdésbe Még belegondolni is fáj ..

Bocs,ha kicsit szubjekt voltam:-)

2009. febr. 12. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Biztos én vagyok nem normális, hogy ezt gondolom, de a férjem 5 és fél hónapos, én 8 sem voltam mikor beadtak. Nem vagyunk sem sérültek, sem visszamaradottak emiatt. Igen, a SZÜKSÉG nagy úr. Sajnos az én babám sem lehet 7-8 hónapnál több, mikor el kell kezdenie, eleinte nagyszülőkkel felváltva, különben elveszítjük a lakást ahol lakunk.


Nem így terveztük, beleszólt az élet és a hitelválság, a babó még a hasamban és remélem változik még a helyzet és tudunk majd várni, de örülünk, ha a tgyás időszakot átvészeljük, mert az én fizetésem ilyen magas. Lehet az is, hogy a férjem lesz itthon vele sokszor? Nem tudom, de egy biztos, hogy kikérem magamnak azt, hogy "minek szül" az ilyen. Én is szeretnék másokból élni és csak a gyermekemmel törödni 3 éves koráig. Irigylem csak azt, aki megteheti!!!

2009. ápr. 17. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
én nem gondolom, hogy rossz anya lenne, aki beadja.nekem szerencsére nem kell, de ha lesz második őt talán már be kell majd adni.de inkább bölcsi,mint hogy csak ezért ne válaljunk több gyereket.
2009. ápr. 17. 16:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!