Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hós, tápszeres babátok...

7 hós, tápszeres babátok milyen szilárd ételt eszik, és hányszor? És milyen állagút? És hányszor kap tápszert?

Figyelt kérdés

Enyém naponta 3-4 alkalommal kap tápszert (elég keveset eszik meg egyszerre, kb 120ml-t), és egyszer főzit, ebédre, meg egyszer valami gyümölcsöt, vagy tejbegrízt, babajoghurtot, ilyenekt uzsira.

Mindenhol azt olvasom, hogy más a 8-10 hónapos babájának vajas kenyeret, meg májkrémes kenyeret, ilyeneket ad. Az én gyerekem mindent csak pépesítve eszik meg, el sem tudom képzelni, hogy mikor jutunk el oda, hogy a kezébe adjak egy szelet kenyeret, vagy valamit összerágjon (igaz, még csak egy foga van). El vagyunk maradva szerintetek a korától? Ti többször adtok szilárd ételt? Amúgy 8 kg, 72 cm (lány), de az utóbbi két hónapban csak fél kilót hízott.


2010. dec. 12. 20:32
 1/5 anonim ***** válasza:

7,5 hós, Lány, 8800g és 72cm


reggeli: 200 tápszer

tízórai: 150ml gyümölcs

ebéd: 220 főzelék

uzsonna: 200 tejpép

vacsora: 200 tápszer


A tejpép után szoktam neki banánt falatozi az ujjaim közt vagy most újabban kalácsot, ha még éhes.

Nekünk még csak ennyi a darabos étel.

2010. dec. 12. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

8 hónapos a kisfiam és nálunk úgy van hogy:

reggeli 200 ml tápszer, tízórai gyümölcs babakeksszel (amit belereszelek a gyümibe), ebéd főzelék és uzsonna tejpép, de uzsit nem mindig eszik attól függ mikorra jön ki az ebéd, és vacsira 170-180 ml tápszer. Ő is mindig pépesítve kap mindent. Egyszer próbáltam kicsit darabosta, de kiöklendezte az egészet.

2010. dec. 12. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
*darabosat
2010. dec. 12. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem nem fogadja el egynél többször a tápszert naponta, ezért a reggeli 200 tápszer, van hogy a tízórai kimarad, de ha nem akkor gyümölcs keksszel, ebéd főzelék, uzsi ha nem nagyon evett ebédet akkor a főzelék, ha evett akkor vagy egy joghurt v vmi hasonló. Vacsi tejpép.
2010. dec. 12. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Ja igen és 7,5hós, és nem turmixolok semmit neki. Max villával töröm össze.
2010. dec. 12. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!