Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hány hónapos korig mostál a...

Hány hónapos korig mostál a babádnak gyerekmosószerrel (sensitiv)? Mikortól lehet rendes mosószerrel mosni?

Figyelt kérdés
2010. dec. 12. 14:53
 1/10 anonim ***** válasza:

mosószódával vagy normállal mostam mindig is.

0+ :)

2010. dec. 12. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Soha.

Születése óta a mi mosószerünkkel (folyékony Bonux) mosom a ruháit + Vanish. Öblítőt neki nem használok, de már tervezem, hogy nem mosom külön a holmiját. 16-án lesz 1 éves, szerencsére úgy tűnik, nem allergiás semmire.

2010. dec. 12. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Nem mostam külön mosószerrel neki, lidl-is mosószert használunk és sensitive öblítőt ( a fajta változó). Nem mostam külön a ruháait a miénktől. 1 éves korától pedig már nem vettem sensitive öblítőt.
2010. dec. 12. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Én sem mostam külön mosószerrel, egyedül az öblítőből vettem sensitivet, de pár hónap után már azt használtam amit mi. Most 14 hónapos
2010. dec. 12. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Szia


En magunknak is ugyan azt az oblitot hasznalom, mert imadom az illatat :)

mososzer araban nem veszek eszre kulonbseget, igy tok mindegy, hogy x-et vagy y-t hasznalok neki....igy miert ne vagyem meg a babamososzert.

De otthon is kulon vennek a babamnak max magunknak hasznalnak valami olcsot (tescos, lidlis stb)

2010. dec. 12. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
16 hónapos és mg mindig sensitive a folyékony mosószer és az öblítő is amit az ő ruháihoz használok. Egyelőre ez így is marad még. Amúgy nem allergiás, csak így érzem jónak. Szemcsés mosóporral tuti nem fogok rá mosni még egy ideig.
2010. dec. 12. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Én úgy oldottam meg ezt a kérdést, hogy a mi ruháinkat is ugyanazzal mosom: eleinte dreft sensitive, mostanában persil aloe pearls. Mindkettő sensitive, mindkettőnek nagyon jó illata van. Előtte magunknak arielt használtam. De nem is fogok arra visszaállni, mert ezeknek sokkal jobb illatuk van!

A fiam ruháit Gabi babaruha öblítővel öblítem, a mienket fehér coccolinoval.

2010. dec. 12. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

8 hónapos koráig mostam sensitive mosószerrel (Dreft) és használtam sensitive öblítőt (lenor), mert jól bevásároltam belőle akciósan.

Ahogy elfogytak, a mi ruháinkkal mosom már az övéit, Ariel mosószerrel és sárga lenor öblítővel.

2010. dec. 12. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
A fiam 15 hónapos,kb 1,5 hónaja mostam a mi mosószerünkkel (tomi),de visszaálltam a dreftre,mert a karja foltos lett,és úgy gondoltam az lehet a ludas,és az is volt.
2010. dec. 12. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
nálunk ugyanez volt, a hasa tisztára kiütéses lett a sima mosóportól, így visszaálltam a sensitive-re.
2010. dec. 12. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!