Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit adtok karácsonyi ebédre,...

Mit adtok karácsonyi ebédre, vacsorára 9 hós babátoknak?

Figyelt kérdés
Én úgy gondoltam, hogy adok neki összetört főtt burgonyát és panírozott halrudat. Szerintetek lehet enni már neki halrudat? Még nem adtam neki, de úgy sajnálnám őt, hogy mi eszünk (nagy család kb. 12 fő) ő pedig csak néz. Mindig azt enné, amit mi, ezért gondoltam, hogy valami olyasmit is csinálna anyósom, amit ő is megehet. Szerintetek?
2010. dec. 11. 17:17
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Az én kisfiam karácsonykor 10 hónapos lesz és én innen készítek Neki valami finomat.


[link]


Kellemes ünnepeket Nektek :)

2010. dec. 11. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Én gesztenyés babakaját találtam, azt fog kapni, meg gyümölcsöt.
2010. dec. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia.

Az én fiam tavaly karácsonykor volt 9 hónapos és a húslevesből kapott zöldségeket meg husit, utánna meg krumplipürét evett husival.

2010. dec. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Sziasztok! Köszönöm az ötleteket! Kellemes Ünnepeket Mindenkinek!!!!!!
2010. dec. 11. 21:09
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem tavaly karácsonykor 7. hónapban volt a babám, de már 4-től hozzátápláltunk.


Így husilevest kapott sárgarépával, majd gesztenyés pipihusit turmixolva :) Nagyon bejött neki.


Idén már azt eszi amit mi.

2010. dec. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!