Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 9 hónapos baba tök sárga minek?

9 hónapos baba tök sárga minek?

Figyelt kérdés
az anyja azt mondja sok sárgarépalevet iszik,vagyis csak azt iszik,de soha nem iszik teát vagy valami "vizesebbet",szerintem ez baj.
2010. dec. 10. 20:15
 1/5 anonim ***** válasza:
85%

bizony, a sok répától,sütőtöktől, sőt a narancslétől is be lehet sárgulni. ugy tudom h ezért nem ajánlott heti3nál többször adni ezeket(nem egyenként,hanem összesen) megjegyzem kár,mert a fiam iiiimádja a sütőtököt,minden nap tudná enni,de hát nem adok neki csak 2x és 1x répát.

nem tudom h baja lehet e tőle,hisz ez nem betegség okozta sárgaság(mint pl máj v epebetegség esetén)de biztos nem teljesen egészsges,hisz nem egy normális dolog.

2010. dec. 10. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
En is megjartam egyszer. Hasmenese volt a babamnak es azt a tanacsot kaptam, hogy sok repat adjak neki mert az megfogja a hasat. Hat abbamaradt a hasmenes de sarga lett a babam bore, foleg a tenyere meg az arca. A repas korszak utan par napra ra elmult.
2010. dec. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
én azon gondolkodtam hogy mivel az amit iszik a májnak lehet megterhelö ,mégse olyan mint a viz,vagyis emiatt is felléphet-e vajon májelégtelenség?a másik sárgaságot ez is okozza nem?
2010. dec. 11. 13:12
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a májhoz nincs köze. A sárgarépában és a sütőtökben magas a béta-karotin, így emiatt lesz sárgás a bőre. Hosszú távon túl jó, ha abba hagyja a répa lé adását, vissza áll a bőrszín.
2010. dec. 11. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én örülnék a legjobban, ha a babám meginná a vizet vagy a teát.

A gyümölcsleveken kívül nem hajlandó meginni semmit.

Remélem, később átáll a vízre!

2010. dec. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!