Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Anyukák, mikortól teszitek a...

Anyukák, mikortól teszitek a babátokat kompba?

Figyelt kérdés
2010. dec. 10. 13:25
 1/9 anonim ***** válasza:

Most majd nagyon sokan fognak azzal jönni, hogy mennyire káros a komp... és bizonyos szinten igazuk is van. A komp elsősorban akkor lehet káros, ha mértéktelenül használja valaki, és a baba nem a hozzá megfelelő érettségi fokban van.

Én akkor tettem már bele kisfiamat, amikor stabilan ült, és a felállást gyakorolgatta. Napi 2x max. 10-15 perc, és nem okoz gerincproblémákat. Mi ennyit használtuk csak.

Aztán egy idő után már kívülről tolta, járássegítőnek használta, ezért is szerettem, és nem kellett külön járássegítőt venni neki.

2010. dec. 10. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

Én nem raktam egyrészt ,mert kicsi a ház, másrész a szabadon engedés híve vagyok, vagyis hagytam őket csúszni-mászni.

Viszont használtunk kengurut, úgyhogy 1-1-)))))

2010. dec. 10. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
59%
Én sem tenném,mászkáljon csak egyedül.
2010. dec. 10. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én semmikortól. (de tudom, nem ez a kérdés) Másoknál viszont úgy látom 6 hós kortól tették bele amikortól már stabilan tud ülni benne.
2010. dec. 10. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én akkor tettem bele a kisfiamat,amikor már egyetlen mozdulattal,habozás és szinte erőlködés nélkül felállt és körbesétálta kapaszkodva a kiságyat.Nálunk ez elég korán jött el,alig múlt ekkor 7 hónapos.A lényeg,hogy ne legyen benne egyszerre huzamosabb ideig,és figyeld,hogy ne kelljen erőlködnie,amikor lépeget benne (ez általában akkor szokott előfordulni,amikor nincs eléggé megemelve a komp és ilyenkor nagyon "fel van függesztve" a medencéje)

Szóval SZERINTEM kompozni is lehet bátran,csak ésszel!

2010. dec. 10. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

Mikor kapszkodva felallt,kb 7hos koraban.napi 30percet volt benne,tobbet nem.2honapig hasznaltuk oszesen,mert amikor mar a butorok mellet lepegetett nem maradt meg benne.

mostmar csak turogatja,vagy birizgalja a rajta levo jatekokat.10hos

2010. dec. 10. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
51%
Úgy kb soha.
2010. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Soha! Hál Isten egészséges. A Te babádnak milyen mozgásszervi baja van?
2010. dec. 10. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Nem vennék neki ilyen dolgot. Egy pici babának az a jó, ha megfigyeli (minél hosszabb ideig) kúszva-mászva a világot. Olvass utána, mert tényleg fontos nekik a kúszás-mászás, nagyon is.
2010. dec. 10. 20:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!