Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akik panelben laknak miben...

Akik panelben laknak miben alszik gyermeketek? (1.5 eves)

Figyelt kérdés
A szuleimnel vagyunk látogatoba.1.5 eves lanyom mostanaban nem alszik jol de itt pláne.Iszonyuan meleg van!!Es regi tipusu panel nem lehet szabalyozni a futest.Ejszaka legalabb 26-27 fok biztos van.Én rovid pizsamaban alszok vékony takaroval de nem tudom miben altassam lanyom.Nem akarom hogy szenvedjen a melegtol de azt sem hogy leizzadjon es megfazzon.Kicsikora ota halozsakban alszik mert sokat mozog ejszaka korbe ,össze-vissza igy plédet nem tudok rá tenni mert vagy alé megy vagy lerugja.Ezálltam hogy ejszaka felkel inni stb. reggel korabban kell es vissza szokott a napkozbeni 2-szeri alvasra.Ugyhogy nme csak az ejszakaknk változott negativ iranyban de napközben is.
2010. dec. 10. 13:05
 1/2 anonim ***** válasza:
nálunk is 26 fok van. Az enyéim vékony pizsamában alszanak, a 2,5 évesem rendes pizsiben, a pici 10 hós rugdalózóban, plusz van egy vékony takarójuk. Hálózsákot mi sose használtunk, mert túl meleg van, de ha a lányod ahhoz szokott, akkor rakd abba és mondjuk alá csak egy body, esetleg zokni.
2010. dec. 10. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Panel, ezer fok, 2 éves, ujjatlan body + vékony anyagú rugiban alszik, takaró nélkül.
2010. dec. 10. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!