Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 5 hósan 5,2kilós baba? Van...

5 hósan 5,2kilós baba? Van még itt anyuka ilyen pici babával?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 22:57
 1/7 anonim ***** válasza:
Barátnőm kisfia 8 hónaposan volt ennyi, ott gond volt, mindent kihányt. Jól kezdem... bocs. Szóval unokahúgom 1 évesen nincs még 8 kiló sem, ennyi idősen kb ekkora volt. Szerintem nem annyira picike.
2010. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
KI vagy te vlaszoló, hogy lyen bunkó módon írogatsz. Van neked egyáltalán gyereked? Szerintem egy kamasz fiúcska vagy, akinek már régen aludni kellenne.
2010. dec. 9. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Az első válaszadóra gondoltam.
2010. dec. 9. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Újra a 2. és 3. vagyok, törölték szerencsére akire gondoltam.
2010. dec. 10. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 5 hónaposan 400 grammal volt több. Nincs vele semmi gond, de voltak időszakok amikor 3 hét alatt 200 grammot hízott. Valószínűleg lemozogta, mert nagyon mozgékony, de jó étvágyú. Én is meg voltam ijedve, hogy a velünk egy napon azonos súllyal született ismerős kislány kerek 1 kilóval volt több az én lányomnál. 6 hónaposan most 6700 gramm és 65 cm. Egyébként 2900 grammal született.
2010. dec. 10. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Kislányom most 5hónapos, tegnap voltunk mérekezni: 68cm és 6490g. Attól függ h hány cm. De szerintem nem olyan pici ő, minden baba más és más. Így a növekedési üteme is más. Vagy attól is függhet h a szülei mekkorák.... sok dologtól függ.
2010. dec. 10. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Kislányom is kb.ennyi volt 5 hónaposan.Nagyon nem akart enni de azt mondták ne aggódjak(szét idegeskedtem magam)

Most már eszik rendesen 3 hónapja de még mindig csak 6600 gramm.9 hónapos.Egyszerűen csak ilyen fajta nem hízik akármennyit eszik,mostmár beletörődtem:)

2010. dec. 10. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!