Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hol tartjátok gyermeketek...

Hol tartjátok gyermeketek digitális fényképeit?

Figyelt kérdés
Gépen nem merem hagyni,a cd is ki tudja meddig bírja.Mit ajánlotok?
2010. dec. 9. 17:00
 1/8 anonim ***** válasza:

Pendrive???

Mi DVD-re írjuk ki, aztán azt bele tokba.Szerintem ugyse veszed elő csakha a géppel történik valami, és onnan elvesznek.

2010. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
szia. mi mindig valogatunk ki belole amit elhivatunk, es a tobbit dvd-n, amit minden evben ujrairunk a biztonsag kedveert, hogy nehogy tonkremenjen, en igy csinalom az osszes tobbi fenykeppel is, nekunk bevalt a modszer.
2010. dec. 9. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
számítógépen, memóriakártyán és itt: [link]
2010. dec. 9. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
külső winchesteren. 76 gigabyte-nyi kép és videó van...
2010. dec. 9. 17:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim válasza:
Szerintem ha regisztrálva vagy a Gmail-re akkor nagyon jó megoldás a picasaweb, ehhez van egy program [link] és csak annyit kell csinálni, hogy beírod a gmail-es felhasználónevet meg jelszavadat és feltöltöd a képeket.
2010. dec. 9. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
A miénk megvan a gépen, ki van írva cd-re és még a picasa-ra is feltettem. Remélem így megmaradnak.
2010. dec. 9. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
gép,cd,pendrive,és most kaptam egy jó tippet tőletek,rárakom külső merevlemezre is
2010. dec. 9. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Mi két:) külső vinyót vettünk, hogy ha az egyik tönkremegy, akkor a másikon akkor is meglegyenek a képek. Ez lehet, hogy már túlparázás, nem tudom, de DVD az nem biztonságos, CD sem, pendrive-on meg nem fér el annyi, gép szintén tönkremehet. Azt mondanom sem kell, h a két vinyó nem ugyanott van:) (Arra az esetre, hogyha az egyik tönkremenne...)
2010. dec. 9. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!