Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mit kell belecseppenteni az...

Mit kell belecseppenteni az újszülött szemében ha váladékozik?

Figyelt kérdés
2010. dec. 9. 06:17
 1/7 anonim ***** válasza:
0%
Vidd szemorvoshoz,majd megmondja.Ha itt azt mondják,hogy lúgot akkor azt fogadod el tanácsnak? SZEMORVOS!!!
2010. dec. 9. 06:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Semmit!!! Állt. minden újszülött szeme váladékozik. Ha 2hét után is, akkor a gyerekorvosotok felír szemcseppet. Ha elmúlik nincs további teendő. Ha nem akkor pedig szemorvos és átfecskendezik a könycsatornáját.
2010. dec. 9. 06:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Anyatejet mondott nekem a gyerekorvos, amikor kijött a 6 napos babánkhoz első ellenőrzésre.
2010. dec. 9. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Brulamicint, ez receptre kapható, a gyerekorvos felirja, el ne cipeld ezért szemorvoshoz!!!

Egyébként meg valóban anyatejet kell bele csepegtetni, mert a váladékozás pici bakteriális fertőzöttségre utal, amit az anyatej 1-2 cseppje kiválóan gyógyit, antibakteriális hatása miatt. Ha anyatejjel nem javulna (csaknem kizárt), akkor a gyerekorvos ad receptet.

Könnycsatorna átmosás csak végső esetben kell, ha tényleg újszülött, akkor még nem ezzel kezdik természetesen... HA pár hónapos koráig RENDSZERESEN váladékos a szeme, akkor csinálnák meg.


3 gyerek, ebből egy váladékozós szemű

2010. dec. 9. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2010. dec. 9. 07:14
 6/7 anonim ***** válasza:
Anyatejet! :)
2010. dec. 9. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Szia! Ha véletlenül semmi nem működne, akkor add azt, amit én adtam kisfiamnak. Mi 11 hós koráig vártunk, vártunk, hátha elmúlik. Meg akartam kímélni a könnycsatorna átmosástól. Utánanéztem, van-e erre valami homeopátiás szer. Nem is tudom, előbb miért nem jutott eszembe. Szóval, Argentum Nitricum 9CH és Apis Mellifica 15CH, ezekből adtam neki 5 napon át mindennap 3x5 golyócskát kevéske langyos vízben feloldva kis műanyag kanálban (étkezés előtt vagy után 20-30 perccel). Két hétig javasolt, ha addig nem változik, akkor mást kell próbálni. Nekünk az 5. napra teljesen elmúlt és azóta is rendben van. Alig hittem a szememnek. Na, azóta áldom a homeopátiát. A www.homeopatia.info.hu oldalon utána tudsz nézni. De reméljük, hogy sokkal gyorsabban elmúlik és nem lesz rá szükség. Sok sikert!
2010. dec. 9. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!