Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Megpusziltam a babám fülét,...

Megpusziltam a babám fülét, erre nagyon sírni kezdett. Kipróbáltam, ha csak hozzáértem, már sírt. Mi baja lehet?

Figyelt kérdés
2010. dec. 8. 13:39
 1/7 anonim ***** válasza:
lehet éppen csak nem esett jól neki, vagy nem szereti. Semmi rosszra ne gondolj.
2010. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy fülgyulladása van, nem volt mostanában náthás? Szerintem meg kellene mutatni a dokinak.
2010. dec. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
51%

utálja a fülpuszit.

Én is. Csattan.

2010. dec. 8. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, ha csak nem azt volt, hogy belepusziltál a hallójáratba és az esett neki rosszul. De ha újra meg újra sír ha hozzáérsz, akkor szerintem jobb megmutatni.
2010. dec. 8. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Szerintem fülgyulladása lehet, de biztosat csak orvos tudna mondani.
2010. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Mi is jártunk így, amikor a Babóm öt hónapos volt. Puszit adtam a jobb fülére, sírt, amikor büfiztettem, és az a füle ért a mellkasomhoz, sírt. Felhívtam a dokinkat, mondta, hogy vigyem egy fül-orr-gégészhez, amit meg is tettem. A dokinő megnézte, és azt mondta, hogy külső hallójárat gyulladása van. Fülcseppet írt fel, attól gyorsan elmúlt. Annyit mondott, hogy érdemes odafigyelni arra, hogy fürdetésnél ne menjen a fülébe a víz.

Remélem nálatok nem ez lesz a helyzet, de azért én a helyedben megmutatnám a dokinak, ha nem múlik, és konzekvensen úgy tűnik számodra, fáj a füle.

2010. dec. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! Sajnos nem annyi a baja, hogy nem tetszett neki a puszi. Közel két hete köhög, az orrfolyás már elmúlt, de a dokink még látja a váladékot a két mandulája közt. (Kedden voltam vele az orvosnál, akkor még pont nem volt ez a fülfájás.) A fülfájás új jelenség, holnap beszélek akkor a dokival. köszi mindenkinek!
2010. dec. 8. 22:21

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!