Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Onnantól kezdve, hogy elkezd...

Onnantól kezdve, hogy elkezd felállni egy baba, mennyi idő mig jár?

Figyelt kérdés
9 hónapos lesz a lányom és csak az érdekli, hogy hol tud felálln. ha olyan helyet talála mi alkalmas rögötn felkapaszkodik. Persze még nem tud sokáig állni, még gyakran meginog. Kb. mennyi idősen fog igy járni?
2010. dec. 8. 10:51
 1/8 anonim ***** válasza:
Lányom 6,5 hósan állt fel és most kezdett el 13 hónaposan önállóan járni.
2010. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Az én fiam szept. 9-én, 9 hónaposan állt fel, de még mindig nem jár. Meg-megáll egyedül, kapaszkodás nélkül, de ennyi.
2010. dec. 8. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Az én kislányom 11 hónapos volt, hogy magától felállt, de még mindig nem megy önállóan, csak úgy ha legalább az egyik kezét fogom, 16 hónapos:)
2010. dec. 8. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Én is nézegettem ilyen kérdéseket már itt a gyakorin. Úgy látom, kb. az az átlag, hogy 3-4 hónap telik el a felállás és a járás közt. Persze ettől lehetnek eltérések, akár fél év is eltelhet a kettő között.

Kisfiam 9,5 hós volt, amikor felállt, most 11 hós. 1-2-szer előfordult, hogy megpróbált megállni kapaszkodás nélkül, de még nagyon bizonytalan.

2010. dec. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
A kisfiam 8 hónaposan állt fel a kanapé mellett, utána már vezetgetve ment és egyedül is a bútorok mellett. Kapaszkodás nélkül egyedül 11 hónaposan indult el. Most 13 hónapos és sokszor már fut.
2010. dec. 8. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Szerintem ezt így nehéz megmondani, mert minden baba más. A lányom is 9 hónaposan állt fel, de kapaszkodás nélkül csak 14 hónaposan indult el, kapaszkodva már rá egy hónapra.

A fiam is 9 hónaposan állt fel, de ő nem akar kapaszkodva elindulni, tesz 1-1 lépést, ennyi. Viszont ő sokat mászik, a lányom inkább üldögélve eljátszott.

2010. dec. 8. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 5 hónapja állt föl, de még nem jár. Tényleg változó.
2010. dec. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Kisfiam 7és fél hónaposan állt fel,jövöhéten lessz 1 éves,de még egyedül nem megy.Bútorok mellett kapaszkodva igen,játékbabakocsit,babitaxit tolva megy.
2010. dec. 8. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!